Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Do jakich knajpek lubicie chodzić?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Do jakich knajpek lubicie chodzić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • max20 10 mar 2017, 19:12
    Ja w ogóle nie lubię tm chodzić...
    Cytuj
  • Backer 21 mar 2017, 11:54
    Przeważnie gotuję w domu, ale zdarzy mi się czasem wyjść do jakiegoś pubu ze znajomymi przymrużenie oka
    Cytuj
  • 27 kwi 2017, 14:15
    Ja najbardziej lubię restauracje z włoskim klimatem.
    Cytuj
  • otojestkasia 9 maj 2017, 15:40
    Bardzo przyjemna i klimatyczna jest restauracja Gąska naprzeciwko Rynku Podgórskiego w Krakowie. Przepyszne placki ziemniaczane! uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 18 maj 2017, 20:00
    Jak to do jakich? Do takich, gdzie podają dobre jedzenie, jest czysto i przyjaźnie.
    Cytuj
  • urmaturka 20 maj 2017, 19:56
    ja najbardziej lubie chodzić do włoskich knajpek, jestem ogromną fanką kuchni włosek, makaronów i pizzy
    Cytuj
  • martyna317 31 lip 2017, 22:33
    Najbardziej chyba do restauracji Siesta Trattoria we Wrocławiu przy ul. Ślicznej. Mają świetną kuchnię włoską i bogate menu a więc każdemu polecam. Dodatkowo tworzą miły klimat a to jest ważne uśmiech
    Cytuj
  • czarnaJagoda 8 sie 2017, 16:16
    Wolę zdecydowanie takie przytulne, pachnące jedzeniem i gdzie można zjeść dobre rzeczy. Jak dla mnie nie musi być modnie, ma być smacznie. przymrużenie oka
    Cytuj
  • TamarkaP 23 lut 2018, 9:41
    Lunatyczka , czasami super urządzona restauracij , może serwować posiłki , które nie będa za bardzo smaczne. A jeżeli już dadzą to w bardzo skąpych ilościach, O cenach już nie wspomnę . Są kosmiczne.Ja wole restauracje takie na poziomie owszem , ze średniej półki , gdzie np są fajne oferty lunchowe , ale nie te po 45 zł za dwa dania tylko takie gdzie jest po 32-35 zł . I jedzenie jest smaczne i jest tego baaardzo dużo. Ja jeszcze też jestem strasznym łasuchem . uwielbiam ciasta ( potem niesttey mnie to gubi , bo tyje ) . I mam taką swoją ulubiona cukiernię Sweet Home w Warszawie na Madalińskiego. 6 rodzajów serników wielki uśmiech możecie to sobie wyobrazić? wielki uśmiech a jakie pyszne przymrużenie oka
    Cytuj
  • elabarbara 9 paź 2018, 8:02
    Mnie zaś przypadła ostatnio do gustu restauracja Bubbles w stolicy. Urzekło mnie to miejsce niebanalnym wystrojem, świetną obsługą, świeżymi potrawami i bąbelkami uśmiech . Mogę potwierdzić, że jest to wyjątkowe miejsce które warto odwiedzić. A w szczególności teraz bo od 16 do 18 macie okazję napić się tyle bąbelków ile chcecie za 29 zł. Warto zarezerwować miejsce przez TripadVisor.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: Kluby Warszawa
Następna: majówka