Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Impreza dla dzieci pracowników firmy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Impreza dla dzieci pracowników firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • makalica87 19 paź 2015, 10:43     (ostatnio zmieniony przez autora 22 paź 2015, 8:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Na rynku działa wiele tego typu firm, naprawdę jest w czym wybierać, choć często nie wiemy tak naprawdę, która firma jest godna uwagi. Ja osobiście organizując imprezę dla dzieci współpracowałam z [url=http://iki-studio.pl/]Iki Studio[/url]. Nie zawiodłam się. Doceniam ich profesjonalizm i kreatywność. A dzieciaki były zachwycone spotkaniem z klaunem i skakaniem po dmuchańcach wielki uśmiech
    Cytuj
  • otojestkasia 29 paź 2015, 15:02
    Masz tutaj duże pole do popisu wielki uśmiech U nas w firmie na mikołajki dla dzieci pracowników zaproszono Teatr Kameleon, gdzie w przebraniu Mikołaja, Śnieżynki i Krasnala wręczano maluchom prezenty i oczywiście nam - staruszkom też wielki uśmiech
    Cytuj
  • Karolcia100 26 lis 2015, 16:57
    Mam pytanie, jeśli chodzi o imprezy z dziećmi. W mojej firmie organizują co jakiś czas dla pracowników rodzinne pływanie po jeziorze kajakiem. Czy jest to bezpieczne? Czy takie pomosty pływające są stabilne, bezpieczne? Moje dziecko nie straci równowagi? Pytam bo jest dość energiczne a ja nigdy nie byłam na kajakach więc szukam wszelkich informacji i pytam. uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum