Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki alkohol najlepszy na domową imprezę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki alkohol najlepszy na domową imprezę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 6 7 z 8  
  • aleksy32 22 lip 2010, 14:53
    Kolejny wątek z cyklu "moja wypasiona impreza urodzinowa" przymrużenie oka Jaki alkohol najlepiej kupić? Zależy mi , żeby ludzie dobrze się bawili, ale bez przesady... Co będzie "najbezpieczniejsze"?
    Cytuj
  • Ronjaa 27 lip 2010, 1:06
    Na domowym przyjęciu to chyba najlepiej wychodza koktajle... Piwo jest dobre w plenerze, wódka - wiadomo, w czystej postaci niektórym za szybko uderza do głowyprzymrużenie oka A można zrobić wrażenie na gościach kolorowymi napojami na bazie wódki, wermutu, likierów, bajerów...przymrużenie oka
    Cytuj
  • Aurelka 27 lip 2010, 13:37
    Zależy co kto lubi, z kolorowymi drinkami jest duzo zabawy, ale ja nie zamierzam spędzić całj imprezy polewając gościom koktajle. U nas zawsze sprawdza się wariant: zimne browarki w lodówce, każdy kto ma chęć po prostu sobie bierze sam, chociaż gospodarze też pytają i zachęcająuśmiech
    Cytuj
  • magdallenka 27 lip 2010, 15:05
    Może po prostu zaopatrz się w piwo, a gościom powiedz, żeby przynieśli to na co mają ochotę. Tak będzie najłatwiej
    Cytuj
  • Paniusia 28 lip 2010, 10:20
    Ja na takie okazje przygotowuję często poncz lub sangrię, tak naprawdę domowe imprezy to jedyne okazje kiedy można się napić czegoś tak pysznegouśmiech Znam mnóstwo dobrych przepisów, no i nie trzeba biegać wokół tego tylko wystarczy postawić obok szklaneczki i samoobsługauśmiech
    Cytuj
  • Ruda_hanka 28 lip 2010, 10:31
    Paniusia napisał:Ja na takie okazje przygotowuję często poncz lub sangrię, tak naprawdę domowe imprezy to jedyne okazje kiedy można się napić czegoś tak pysznegouśmiech Znam mnóstwo dobrych przepisów, no i nie trzeba biegać wokół tego tylko wystarczy postawić obok szklaneczki i samoobsługauśmiech
    Ja polecam w szczególności Sangrię!!! Jeśli impreza ma się odbyć latem to świetny pomysł. Kupujesz Sangrię w butelce (nie jest droga) do tego kroisz świeże pomarańcze dolewasz soku pomarańczowego i gotowe!
    Cytuj
  • andriej 28 lip 2010, 15:59
    ja bym postawił na browarki przymrużenie oka Wszystko też zależy co to za impreza - ilu ludzi przychodzi i jak to zaplanowałeś? Typowa domówka z chipsami, paluszkami na stole i tańcami? Czy może coś bardziej oficjalnego - jakiś obiad itp? Napisz więcej szczegółów to będziemy mogli Ci lepiej pomóc przymrużenie oka
    Cytuj
  • batka 28 lip 2010, 18:13
    Wysokoprocentowe alkohole do najbezpieczniejszych nie należą. Urodzinowe przyjęcia mają to do siebie, że jest na nich zawsze mnóstwo alkoholu. Jeśli ty nie kupisz czegoś mocniejszego to założę się, że nie jeden gość przyniesie taki alkohol jako prezent urodzinowy. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie napełnienie lodówki dobrym pivkiem. Na pewno się nie zmarnuje.
    Cytuj
  • Gaik 28 lip 2010, 20:19
    Ruda_hanka napisał:Ja polecam w szczególności Sangrię!!! Jeśli impreza ma się odbyć latem to świetny pomysł. Kupujesz Sangrię w butelce (nie jest droga) do tego kroisz świeże pomarańcze dolewasz soku pomarańczowego i gotowe!
    mmm, świetny pomysł! bardzo lubię tego typu trunki, a jakos nigdy nie wpadłam na to by coś takiego podac na imprezie. Ale często miewam gości, więc na pewno wkrótce wypróbujęwielki uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_198114 27 paź 2010, 14:56
    drinki + dobry barman
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum