FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Muzyka filmowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • quato 20 lut 2015, 22:04     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2015, 22:05, w całości zmieniany 1 raz)
    Lubicie słuchać muzyki filmowej? Ja zdecydowanie tak, kawałki Hansa Zimmera i Danny'ego Elfmana sprawiają, że ciarki chodzą mi po plecach uśmiech Polacy też dają radę w tworzeniu takich, kawałków, wystarczy spojrzeć np. tutaj: http://michalszablowski.com/pl/muzyka-filmowa/. Myślicie, że takie utwory będą kiedykolwiek tak popularne, żeby wejść do mainstreamu?
    Cytuj
  • Aulak78 24 lut 2015, 22:24
    Ja uwielbiam muzykę z Władcy Pierścieni wielki uśmiech
    Cytuj
  • pio_33 26 lut 2015, 9:14
    John Williams, Yann Tiersen, Zimmer, Morricone - klasyka którą uwielbiam.
    Cytuj
  • sofia9942 6 mar 2015, 12:30
    Ostatnio byłam na niesamowitym koncercie muzyki filmowej w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, coś niesamowitego uśmiech Dodatkowo portfel nie odczuł tego tak bardzo bo teraz są zniżki na bilety 20% dla każdego kto ma kartę urban card. Grzech nie skorzystać! wielki uśmiech
    Cytuj
  • haller21 16 mar 2015, 21:42
    Ja bardzo lubię muzykę filmową, zwłaszcza Hansa Zimmera i Howarda Shore'a uśmiech
    Cytuj
  • june45 28 mar 2015, 18:30
    Ja lubię z Nietykalnych.
    Cytuj
  • kotek020 20 kwi 2015, 10:05
    Jeżeli chodzi o filmy to słyszałam ze najnowszy film Pitch Perfect 2 ,który już niedługo ma ukazać się w kinach ma
    fajną ścieżkę dźwiękową. Ale to okaże się jak obejrzymy uśmiech Też dużo humoru zawarte jest w tym filmie więc może by wesołouśmiech
    Cytuj
  • veganka 22 kwi 2015, 11:55
    bo z tego co się orientuje to jest to musical dlatego powinien mieć fajną ścieżkę dźwiękową, ja z kolei zwróciłam uwagę na ciekawą obsadę filmu.
    Cytuj
  • jarzebina 28 kwi 2015, 9:40
    Tam jest mnóstwo muzyki acapella, ale w fajnych aranżacjach. Jeśli macie możliwość to obejrzyjcie sobie też pierwszą część. Bardzo mi się podobała i na druga na pewno pójdę do kina uśmiech
    Cytuj
  • nina_ky 28 kwi 2015, 12:42
    Rzadko kiedy słucham muzyki filmowej, aczkolwiek zdarza mi się.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum