Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?, strona 10

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepszy prezet dla faceta na 30 urodziny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • paulinkaaa2 18 gru 2015, 10:41
    Jeśli ma już quada to może jakieś części albo inne akcesoria do niego?
    Cytuj
  • Petrova 28 gru 2015, 16:56
    Jak lubi zwiedzać, to bym go niespodziankowo zabrała na jakąś krótką, ale ciekawą objazdówkę albo city break. Itaka ma fajne oferty tego typu, byliśmy niedawno we Włoszech i mężowi bardzo się podobało.
    Cytuj
  • Ogryzka 28 gru 2015, 19:25
    Faceci przede wszystkim lubią gadżety ale funkcjonalne. Mnie wpadła w oko stronka http://www.hobby4men.com/ i własnie z takich rzeczy znalazłabym cos fajnego dla swojego faceta gdybym go miała uśmiech
    Cytuj
  • Czekin 2 lut 2016, 11:52
    Zapytaj, co chce. Kolega na 30-tke zamówił sobie wizytę w salonie tatuażu przymrużenie oka
    Cytuj
  • shogue 22 lut 2016, 11:45
    wejdź sobie na jakąś stronę typu Wyjątkowy Prezent i tam poszukaj czegoś co by pasowało dla faceta na urodziny. moze jakiś voucher na jazde szybkim autem , albo jakieś nurkowanie, zależy co on lubi uśmiech
    Cytuj
  • veganka 22 lut 2016, 13:09
    no tak w sumie masz rację na Wyjątkowym Prezencie zawsze masz ciekawe propozycje dla faceta na pewno znajdziesz jakąś ciekawą przygodę.
    Cytuj
  • hasanna 4 kwi 2016, 19:56
    Nie wiem czy jest coś takiego jak najlepszy prezent. Tak naprawdę liczy się to, co taki facet lubi, czym się interesuje, jakie ma pasje. Jeżeli się to wie, to nie powinno być problemu, przynajmniej powinno to być łatwiejsze.
    Cytuj
  • rufnel 19 cze 2016, 22:47
    Może zegarek? Stylowy i elegancki.
    Cytuj
  • murcioo 20 cze 2016, 7:06
    Ludzie mają różne gusta. Nie wiecie o tym?
    Cytuj
  • zataraa2 22 cze 2016, 9:21
    Mój mąż ostatnio zapuścił brodę i zastanawiam się czy czegoś takiego mu nie kupić http://www.ceneo.pl/44803260 co sądzicie?? Widziałam na tvn turbo recenzję tego sprzętu i fajnie to wyglądąło
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum