Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Niania na wesele?!? Co o tym sądzicie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Niania na wesele?!? Co o tym sądzicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • konto_usuniete_201072 27 paź 2010, 23:06
    To nic innego jak firma, która zajmuje się dziećmi podczas wesela.Pilnuje by zjadły serwowane potrawy, pobawi się z nimi do muzyki, zorganizuje konkursy i zabawy dostosowane do ich wieku, a gdy powieki staną się ciężkie w zapewnionym przez Was pokoju połozy maluchy spać. Zadba o to by dzieci smacznie spały podczas gdy rodzice bedą szaleć na parkiecie!
    Cytuj
  • brendawalsh 28 paź 2010, 1:47
    W sumie podoba mi się takie rozwiązanie. Nie wiem jeszcze ile dzieci będzie na moim weselu, ale tak z ciekawości, jeśli mogłabyś napisać ile kosztuje taka usługa i co w nią dokładnie wchodzi.
    pozdrawiam!
    Cytuj
  • Eli2010 7 lis 2010, 18:00
    świetna sprawa, szkoda, że dopiero teraz się o tym dowiaduję! Nieraz męczyliśmy się z odwożeniem albo usypianiem dzieciaków podczas wesela, w sumie schodziła na to połowa imprezyskrzywienie Następnym razem na pewno wynajmę taką nianię. Mam tylko pytanie czy można sie z tą osoba jakoś wcześniej umówić i porozmawiać? Miałabym opory żeby oddać swoje dzieci w ręce kogoś, kogo widze po raz pierwszy w życiu.
    Cytuj
  • D3niCle0 7 lis 2010, 19:43
    Eh, bardzo fajne rozwiązanie, ale raczej dla kogoś kto ma starsze dzieci. Mój synek ma dwa lata i na pewno by nie zostałz obcą osobą więc na razie moge tylko pomarzyć o beztroskiej zabawie. Eh jak ja zazdroszcze tym rodzicom, którzy maja babcie i ciocie...uśmiech
    Cytuj
  • KoKoszka 7 lis 2010, 21:19
    To ja mam takie pytanie: czy wchodziłaby w grę opcja wyjazdowa? Chodzi o to żeby ta niania pojechała z nami na weekendowy wypad do domku w górach. Jak dzieciaki wariują to nam się drastycznie skraca czas na rozmowy i zabawę, po położeniu dzieci spać co najmniej połowa z nas jest wykończonauśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_201072 13 lis 2010, 18:55
    Świetny pomysł... nie oddałabym swoich dzieci nie wiedząc kim jest osoba zajmująca się dziećmi. Wspólne spotkanie na lodach czy spacer dadzą nam się wspólnie poznać. Zobaczysz czy osoba wynajmowana do dziecka wzbudza w Tobie zaufanie i jak reaguje Twoje dziecko. Referencje, świadectwa i dyplomy tego nie oddadzą.
    Cytuj
  • konto_usuniete_201072 13 lis 2010, 19:00
    Szczęśliwa mamę dwulatka pozdrawiamy serdecznie. W tym wieku mama jest największym skarbem dla dziecka. Cieszmy się chwilami spędzonymi z dzieckiem... nawet nie zauważymy jak szybko dorosną. Za kilka lat z sentymentem będziemy oglądać zdjęcia wspominając małe 2 letnie ciut mniejsze i większe pociechy.
    Cytuj
  • konto_usuniete_201072 13 lis 2010, 19:02
    W sprawie wyjazdu prosimy o kontakt z niania
    Cytuj
  • kidsparty 1 sie 2011, 22:06
    Pracuję w firmie, która zajmuje się organizowaniem przyjęć dla dzieci - też na weselach. Zazwyczaj dostajemy małą salkę, udekorowaną i tam po obiedzie dzieci z nami się bawią przymrużenie oka Dzieci mają zapewnione mnóstwo atrakcji (skręcanie balonów, malowanie twarzy, zabawy z chustą Klanzy, kącik plastyczny i kącik gier planszowych). Goście weselni są zachwyceni - mogą szaleć na parkiecie i zaglądać co jakiś czas do swoich pociech. Dzieci nie narzekają, że chcą wracać, że chce im się spać, bo świetnie się bawią z nami, animatorkami. Ostatnio 2-latek dobrze się bawił ze starszymi dziećmi do 1:30!
    Cytuj
  • charlotte1991 22 lis 2013, 19:26     (ostatnio zmieniony przez autora 25 lis 2013, 10:53, w całości zmieniany 1 raz)
    My znaleźliśmy niedrogi hotel z restauracją i planujemy zaprosić kilka par z dziećmi, będzie ok 10 dzieci w wieku 2-8 lat. Myślę że przydałaby się u Nas niania bo dorośli raczej chcieliby się bawić a nie ganiać za dziećmiuśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum