Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Polskie kino - co sądzicie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Polskie kino - co sądzicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 15 maj 2013, 9:30
    Polacy chyba ogólnie powinni odejść od kręcenia komedii, albo znaleźć na nie inny sposób, bo zupełnie im one nie wychodzą.
    Cytuj
  • mateusz202 9 wrz 2013, 17:20     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 14:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem kondycja polskiego kina nie jest wcale najgorsza. Każdego roku wchodzi do kin co najmniej jeden polski film, które naprawdę warto obejrzeć. Ja jestem fanem Smarzowskiego i z niecierpliwością czekam na jego nowy film.
    Cytuj
  • MelissaOak 10 wrz 2013, 9:52
    Jak dla mnie leży i kwiczy, albo super smuty, albo komedie tak żałosne że aż szkoda śmiechu. A szkoda, mamy conajmniej jednego dobrego reżysera, połączenie europejskiej subtelności z mozliwosciami holywoodu wyszło mu na dobre. Kiszenie się w kraju jak na razie nie daje dobrych efektów polskiej kinematografii.

    I nie zasłaniajcie się machulskim czy misiami. Machulski robi denne i skrajnie seksistowskie słabizny, a komedie z prlu sa już nieaktualne.
    Cytuj
  • koniczynka4 12 wrz 2013, 21:58     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 13:49, w całości zmieniany 1 raz)
    kalia85 napisał:Wydaje mi się, że dopóki Polacy nie kręcą 100 komedii rocznie, to nie jest tak źle.
    I tego się trzymajmy uśmiech
    Cytuj
  • Lonka222 9 sty 2017, 14:55
    Nie jest tak źle, przecież mamy jeszcze Smarzowskiego i Vege. "Służby specjalne" wymiatają. uśmiech ze starszych uwielbiam "chłopaki nie płaczą"
    Cytuj
  • pomanka9 2 mar 2017, 23:50
    Polskie kino jest słabe...
    Cytuj
  • goracykubek 7 cze 2017, 8:58
    Jest sporo niezłych filmów, ale na pewno nie są tak "rozrywkowe" jak kino zza oceanu.
    Cytuj
  • engii 27 cze 2018, 12:50
    Mi podobają się tylko polskie filmy wojenne, komedie zwykle są bardzo słabe
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum