Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Prezent na 50. rocznicę ślubu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent na 50. rocznicę ślubu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O rozrywce, imprezach i sztuce 1 2 3 4 5 6 7 z 9  
  • Bancroft 25 kwi 2011, 18:24
    Moi rodzice będą w tym roku obchodzić taki jubileusz... Oczywiście prezent musi być wyjątkowy, tylko brak mi pomysłówskrzywienie A raczej nam, bo jest opcja, żebyśmy się złożyli z braćmi na jeden naprawdę super prezent. Tylko co to ma być? Licze na Wasze fajne pomysłyuśmiech
    Cytuj
  • 77henry 25 kwi 2011, 18:43
    Poważna impreza się szykujeuśmiech Ja swoim rodzicom na złote gody wyremontowałem dom, może to mało romantyczne, ale przydało się.
    Cytuj
  • KoKoszka 25 kwi 2011, 19:05
    Ojej jaka wspaniała okazjauśmiech Może jakis sprzęt typu telewizor albo sprzęt audio? To zależy co lubią, na pewno to musi być coś, co obojgu sprawi radość...
    Cytuj
  • Manolito 25 kwi 2011, 22:34
    Kiedyś pomagałem ojcu robić zestaw mebli do jadalni, własnie na rocznicę slubu dziadka i babci, czyli jego rodziców. Ojciec sam zbił stół i krzesła, z rzeźbionymi oparciami. Ja pomagałem szlifować i lakierować, ale chyba z pół roku to robiliśmy... kawał roboty, ale do dzisiaj stoją u dziadków w jadalni i cała rodzina zawsze je podziwia!
    Cytuj
  • Bancroft 26 kwi 2011, 0:29
    Czyli przy okazji zostaliście bohateramiprzymrużenie oka U mnie taki wariant sie nie sprawdzi, po pierwsze moje umiejętności i czas wolny na to nie pozwalają. Po drugie rodzice raczej wszystko mają jesli chodzi o wyposażenie domu, mąż co prawda wpadł na pomysł kina domowego, ale to ich nie ucieszy, bo mało ogladają. Prędzej miałyby frajdę odwiedzające ich wnuki, ale przecież nie o to chodziuśmiech
    Cytuj
  • 8I5I 26 kwi 2011, 7:42
    No to może jakaś zastawa czy pościel, ręczniki, czy ja wiem... A można wiedzieć ile lat mają Twoi rodzice? To by pewnie ułatwiło, bo tak w ciemno to trudno cos zaproponować...
    Cytuj
  • Bancroft 26 kwi 2011, 9:23
    Mama ma 68, tata 70. Ale jak na swój wiek są dość aktywni, w zasadzie mało siedzą w domu. Chodzą do kina, jeżdżą na wczasy, nawet na rowerach jeżdżąuśmiech Ręczniki i pościel odpada, jak mówiłam wszystko to zdążyli uzbierać przez latauśmiech I z okazji poprzednich rocznicprzymrużenie oka
    Cytuj
  • PannaDziewanna 26 kwi 2011, 12:26
    Moi rodzice w zeszłym roku mieli 30 rocznicę, razem z siostrą zamówiłyśmy im kolację w restauracji, a w domu czekała na nich cała rodzinka z szampanem i tortemuśmiech Prezentem był rodzinny portret, z dziećmi i wnukami, zrobiony przy okazji chrzcin najmłodszej wnuczki. Byli zachwyceni i wzruszeni, więc prezent jak najbardziej się udał.
    Cytuj
  • Williams 26 kwi 2011, 16:24
    Ja moich rodziców na 30. rocznicę zabrałem do miejscowości, gdzie brali ślub. Bo kilka lat po ślubie przeprowadzili się z rodzinnej miejscowości koło Krakowa, gdzie brali slub i ja się urodziłem, do Krakowa z powodu pracy ojca. I tam mieszkają do dziś, a w tamtej wiosce już nikogo nie mają rodziny, więc to była taka podóż sentymentalna, zrobiliśmy sobie piknik.
    Cytuj
  • birata 26 kwi 2011, 18:19
    A może jakieś karnety na masaże?
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 9  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum