Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

WRÓŻKA NA WALENTYNKI ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

WRÓŻKA NA WALENTYNKI ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 12 lut 2013, 19:27
    A co wywróżasz na walentynki? przymrużenie oka
    Ja wolałam dziewczynie prezent walentynkowy kupić, niż zdawać się na wróżby - bo to takie niematerialne i nienamacalne, a ja lubię uśmiech dziewczyny gdy jednak coś jej wręczam.
    Cytuj
  • payamana 21 lut 2013, 8:27
    Swoją drogą to śmieszy mnie to, że ludzie wierzą w coś takiego jak wróżki, tarot, horoskopy, runy i innego rodzaju dziwne rzeczy, które nie mają na celu kompletnie nam pomóc, a zgarnięciu kasy na nas.
    Cytuj
  • sonique321 21 lut 2013, 12:28
    Na Walentynki? W życiu, jeszcze by mi wywróżyła złamane serce czy coś!uśmiech
    Cytuj
  • szarlottka 22 lis 2013, 19:31
    A ja myślę że to fajny pomysł. Nie trzeba od razu wierzyć w to co powie wróżka. Grunt to dobra zabawauśmiech Moje koleżanki znalazły hotel i zorganizowały mi w nim urodziny a główną atrakcją była wróżka. Bardzo fajnie się bawiłam a słowa wróżki przyjęłam na luzieuśmiech
    autor napisał:
    Cytuj
  • bluesky 10 gru 2013, 10:04
    Ja raczej dość sceptycznie podchodzą do wszelkiego rodzaju wróżbiarstwa i horoskopów przymrużenie oka
    Cytuj
  • Gafkuler 16 gru 2013, 9:26     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2013, 8:17, w całości zmieniany 2 razy)
    słaby pomysł...
    --
    [url=http://faringosept.pl]Faringosept - tabletki[/url]
    Cytuj
  • jik7008 27 mar 2014, 15:09
    nie wiem po co komu wróżka, jej przepowiednie są na tyle ogólne że każdy horoskop bez trudu można dopasować do siebie. oni zdzierają z ludzi na prawdę sporą kasę a ludzie płacą za swoją naiwność skrzywienie
    Cytuj
  • 1 maj 2014, 16:26
    Tylko pod warunkiem, że wywróży miłość, ślub i dzieci uśmiech
    Cytuj
  • kosmiczna 22 kwi 2015, 11:38     (ostatnio zmieniony przez autora 24 kwi 2015, 10:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Wiadomo, że nie można narzucić wróżce żadnej woli i lepiej zdać się na jej umiejętności, a jak się nie chce iść do wróżki, zawsze
    można skorzystać po prostu z portalu wróżkarskiego http://www.parasfera.pl i tyleuśmiech
    A jak się zdecydujecie to dopiero wtedy wybrać się do wróżki.
    Cytuj
  • kieta 5 maj 2015, 9:33
    Raczej bym się nie zdecydowała.
    Cytuj
1 2 z 2  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum