Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ałun jako dezodorant?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ałun jako dezodorant?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dzikaroza 18 paź 2010, 17:51
    A o co chodzi z tym moczeniem? i gdzie to można kupić?
    Cytuj
  • cytrynowa 18 paź 2010, 18:45
    Ja zawsze kupuję przez internet, bez problemu znajdziesz.
    Co do moczenia to po prostu trzeba zamoczyć prze smarowaniem. Potem najlepiej wysuszyć i postawić do góry dnem.
    Cytuj
  • caipirinha 18 paź 2010, 19:57
    Mój luby tego używa, ja jakoś nie mogę się przekonać... niby nie ma zapachu, autentycznie żadnego, nawet jak jest gorąco... ale czuję mokre pod pachami i to jest okropneskrzywienie Za bardzo przyzwyczaiłam się do dezodorantówuśmiech
    Cytuj
  • KoKoszka 18 paź 2010, 21:07
    Mi też za bardzo nie odpowiada, ale jedno muszę przyznać. Jak mam uczulenie od dezodorantu, a zdarza mi się, mam wtedy bardzo podrażnioną skórę i w takich sytuacjach sięgam po ałun. Przechodzi jak ręką odjął!
    Cytuj
  • duza_syrenka 18 paź 2010, 22:48
    KoKoszka napisał:Mi też za bardzo nie odpowiada, ale jedno muszę przyznać. Jak mam uczulenie od dezodorantu, a zdarza mi się, mam wtedy bardzo podrażnioną skórę i w takich sytuacjach sięgam po ałun. Przechodzi jak ręką odjął!
    Czyli bardziej działa na podrażnienia i małe zadrapania niż jako antyperspirant?
    Cytuj
  • fantin 2 sie 2011, 12:36
    Ałun można kupić pod postacią dezodorantu w kulce, wtedy nie trzeba moczyć i nie ma problemu, że odpadnie. Taki dezodorant wystarcza na rok. Dobre są te dezodoranty firmy Alva, mozna je kupić w sklepach ekologicznych.
    Cytuj
  • zylek 4 mar 2014, 12:55
    Dezodorant naturalny INTENSIV HB, i to faktycznie działa, kosmetyk naturalny. Akurat w tym miejscu dobry kosmetyk ma szczególne znaczenie. To nie może być szajs, dobry kosmetyk naturalny ogranicza potliwość i faktycznie eliminuje kiepskich zapach przez cały dzień....
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum