Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Analizator zdrowia body quantum S - Premium 7 - warto zainwestować?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Analizator zdrowia body quantum S - Premium 7 - warto zainwestować?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • kubakos 10 wrz 2019, 14:04
    Jakiś czas temu natknąłem się na urządzenie Analizator zdrowia body quantum S-Premium 7 bardzo fajne poręczne urządzenie, które potrafi w ciągu 60 sekund zrobić dokładny pomiar naszego organizmu i wystawić dokładny raport o stanie zdrowia. Oczywiście nie zastąpi to lekarza, ale na pewno można dzięki temu nie dopuścić np do rozwoju choroby.
    Cytuj
  • Marcinbee 11 wrz 2019, 21:32
    Też chętnie bym coś takiego kupił jednak na moje oko to kosztuje mająteksmutny
    Cytuj
  • kubakos 12 wrz 2019, 21:37
    Marcinbee napisał:Też chętnie bym coś takiego kupił jednak na moje oko to kosztuje mająteksmutny
    Urządzenie wcale nie jest drogie, koszt takiego sprzętu to niecałe 2tyś zł.
    Cytuj
  • Marcinbee 18 wrz 2019, 19:21
    1500zł to faktycznie bardzo mało za taki sprzęt. Poczytałem troszkę o nim w necie i sporo osób poleca, robi dokładne badania całego organizmu w domu dzięki czemu w porę mozna dowiedzieć się o czymś niepojącym. też na czasie kupię ten sprzęt.
    Cytuj
  • Dominika455 21 wrz 2021, 6:40
    Też na jego temat mam dobre zdanie, ponieważ szybko taki analizator pozwala sprawdzić stan zdrowia w wielu aspektach i też w razie jakichś pierwszych objawów po prostu udać się do specjalisty, który pomoże szybko sobie z danym stanem poradzić. Ogólnie takie urządzenie nie jest mocno drogie, jeśli będzie z niego korzystała rodzina a szczególnie nasi starsi o których szczególnie trzeba zadbać. My wybraliśmy wersję 8 generacji D-Premium który też udało się złapać na promocji uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum