Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Skóra specjalnych potrzeb

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skóra specjalnych potrzeb

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • aleksis 9 lip 2019, 20:35
    są tu jacyś atopicy, jakie kosmetyki wam się sprawdziły?
    Cytuj
  • faworytka51 13 lip 2019, 20:22
    moje dziecko ma AZS, trochę tych kosmetyków przerobiliśmy, super efekt daje atoperal. Emulsja nie ma sobie równych, szybko łagodzi świąd i zaognioną skórę, jak synek miał zaotrzenie AZS to tylko to jakoś działało, syn spał spokojniej, wszyscy odetchnęliśmy
    Cytuj
  • aleksis 8 paź 2019, 10:38
    używałaś może krochmalu atoperal? Zastanawiam sie czy by się sprawdził na potówki? Syn ma ich ostatnio sporo, ta pogoada taka zmienna ze już sama nie wiem jak go ubierać żeby się nie spocił smutny
    Cytuj
  • Mirka85 10 paź 2019, 15:42
    U mojego syna świetnie sprawdził się krochmal do kapieli no i tez smarowałam go balsamem. Co prawda nie ma azs ale ma skore bardzo wrażliwą dlatego stosuje atoperal na codzień. Efekty widać praktycznie od pierwszego smarowania.
    Cytuj
  • Lilka32 21 paź 2019, 20:35
    U mojej siostry z atopową skórą fajnie sprawdzają się kosmetyki Enilome. Super nawilżają i nie są drogie.
    Cytuj
  • smajla 9 lis 2019, 22:52
    nawet Sroka poleca atoperal, o piance i krochmalu wypowiadała się w samych superlatywach uśmiech ja te dwa kosmetyki bardzo lubię, przy skórze specjalnych potrzeb bardzo dobrze się sprawdzają
    Cytuj
  • Martyna29 22 gru 2019, 18:15
    Enilome faktycznie daje rade, dobre kosmetyki, świetnie nawilżają problematyczną skórę.
    Cytuj
  • Zonka25 31 gru 2019, 10:55
    A te Enilome nadają się do skóry atopowej z bardzo przesuszonymi policzkami?
    Cytuj
  • pajkama 16 lut 2020, 22:01
    co myślcie o wspomaganiu suchej skóry od środka? w zimie zawsze mam bardziej ją przesuszona i oprócz smarowanai kosmetykami biorę oeparol z olejem z wiesiołka. On jest świetny dla suchej skóry, a te kapsułki zawierają olej tłoczony na zimno.
    Cytuj
  • karmelcia 24 kwi 2020, 13:23
    szybko zobaczyłaś efekty?
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: krople do uszu