Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Avastin - proszę o opinie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Avastin - proszę o opinie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • selpi 22 mar 2011, 20:14
    Witam serdecznie. Dosyć intensywnie poszukuję informacji na temat leku Avastin ( podawany osobom chorującym na nowotwór ). Czy na tym forum jest może osoba która miała bezpośrednio ( lub nie ) styczność z tym lekiem? Bardzo mi na tym zależy ponieważ obiecałam jednej osobie, że pozbieram informacje na temat skuteczność/przeciwwskazań/skutków ubocznych odnośnie tego leku. Jeśli ktoś umiałby też pomóc w kwestii załatwienia tego leku to również byłoby super. Na razie znalazłam go w kilku aptekach ( najtaniej za 1500 zl w aptece juventa ), ale staram się wyszukać możliwie jak najlepszą ofertę. Za lek trzeba wyłożyć z własnej kieszeni, nie jest on refundowany. Bardzo dziękuję za pomoc!
    Cytuj
  • damaczka 23 mar 2011, 16:52
    Co do opinii na temat avastinu to ja również słyszałam, że jest to lek skuteczny, oczywiście nie w 100% bo żaden lek taki nie jest. Najlepiej przejrzyj sobie jakieś portale anglojęzyczne, na zachodzie avastin jest szerzej stosowany i tym samym więcej można na jego temat poczytać. U nas w kraju niestety nie jest jeszcze podawany zbyt często bo zwyczajnie bardzo dużo kosztuje. Cena jaką ci zaproponowali w juvencie jest naprawdę w porządku i ja bym dalej nie szukała
    Cytuj
  • selpi 21 kwi 2011, 17:25
    Zdecydowałam się jednak na kupno avastinu ( apteka juventa w bielsku białej ) i jestem zadowolona z transakcji. Lek rzeczywiście kosztował niecałych 1,5 tys. zł ( fiolka 100mg ) a dodatkowo dostarczyli mi go we wskazane miejsce. W kwestii działania tego leku to na razie się nie wypowiadam, kuracja ma się zacząć dopiero po świętach
    Cytuj
  • damaczka1 30 kwi 2011, 10:38
    Jak będziesz to daj znać czy wszystko OK z zakupem leku? Tak jak podejrzewałam, avastinu taniej chyba żadna sieć u nas nie oferuje, akurat juventa ma go w tej cenie i widziałam w necie że sporo osób które szukają leku taniej to kieruje się tam. Także daj znać jak coś sie ruszy ;-)
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum