Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Gastroskopia, kto miał to badanie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gastroskopia, kto miał to badanie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • aga007 19 mar 2011, 22:52
    Czeka mnie gastroskopia. Ciągle mam problemy z żołądkiem, na usg nic nie wyszło, lekarka zalecila mi to badanie. Potwornie sie boje, miał ktoś z Was to badanie? Napiszcie jak było blagam, bo tak się boje, ze nie wiem czy pójdę:/
    Cytuj
  • Labradorka 20 mar 2011, 1:40
    Nie panikuj, nie jest to może przyjemnostka, ale nie takie straszne no i dla zdrowia to robisz nie? Ja miałam i nie było źle, zależy na jakiego lekarza trafisz.
    Cytuj
  • Zoe87 20 mar 2011, 8:32
    Ja miałam wrzody żołądka, przeszłam to badanie nie raz. Nie jest to proste, ale warto sie rozluxnić w trakcie, wtedy idzie całkiem gładkouśmiech Powodzenia.
    Cytuj
  • latynowska8 20 mar 2011, 9:45
    Nieprzyjemnie badanie, ale da się przeżyć. Wygląda to tak, że znieczulają gardło, wkładaja ustnik i trzeba połykać rurkę, aż dotrze do żołądka. A lekarz ogląda co jest ne końu rurki dzięki kamerze. Mi zdiagnozowali dzięki temu zapalenie błony śluzowej żołądka i reluks, a wcześniej zmagalam się z dolegliwościami przez kilka lat. Dzięki temu wreszcie podjęłam leczenie i przyszla wielka ulga! Dalteog warto się temu poddać, nie ma się co bać, na pewno jest ważny powód dla którego robisz to badanie i tej myśli się trzymaj, a będzie okuśmiech
    Cytuj
  • Hunny8 20 mar 2011, 13:29
    Moja ciocia jest pielęgniarka i opowiadała mi, że to bardzo nieprzyjemne badanie. Ponoć zbiera się okropnie na wymioty jak wkładają tę rurkę.
    Cytuj
  • aga007 20 mar 2011, 15:44
    Własnie tego sie obawiam, bólu i że zwymiotujęsmutny
    Cytuj
  • latynowska8 20 mar 2011, 19:44
    Ale to nie boli, może byc nieprzyjemne, ale bez bólu. A wymiotować za bardzo nie ma czym, bo trzeba się do badania przygotować. Żołądek masz pusty, ewentualnie trochę żółci może, ale najwyżej podstawią Ci naczynie, nie przejmuj się. To się pewnie czasem zdarza.
    Cytuj
  • Blueberry28 20 mar 2011, 23:30
    Mialam robiona gastroskopie w szpitalu jak byłam mała. Nie było to fajne badanie, ale sonda była o wiele gorszauśmiech
    Cytuj
  • Kandydat 21 mar 2011, 1:21
    Też miałem kiedyś gastroskopię, dla mnie akurat to było strasznie nieprzyjemne. Miałem znieczulenie miejscowe, takie sie standardowo stosuje ale podobno mozna też w znieczuleniu ogólnym. Ja kbardzo się boisz spytaj lekarza.
    Cytuj
  • aga007 21 mar 2011, 7:39
    Spytam na pewno! A ile to trwa?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum