Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Bolący brzuszek, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bolący brzuszek

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zonja 5 gru 2019, 12:54
    Możesz też podawać flostrum baby w kropelkach ten możesz podawać już od urodzenia, poza tym kropelki to wygodna forma podania bo możesz wkropić bezpośrednio do buzi albo na łyżeczkę razem z kaszką czy innym jedzeniem uśmiech I dla mnie kolejny plus to, że nie trzeba trzymać go w lodówce, także zawsze można zabrać ze sobą.
    Cytuj
  • Zonka25 31 gru 2019, 11:11
    A to już takiemu malutkiemu dziecku można podawać? Na dorosłych też działa?
    Cytuj
  • Lilka32 18 sty 2020, 19:44
    Multilac Baby dobrze wspiera pracę jelit i jest odpowiedni dla dzieciaczków od 2 miesiąca życia, u nas się sprawdza.
    Cytuj
  • ZielonyGroszek 5 lut 2020, 19:15
    Multilac można podawać już od drugiego miesiąca życia. Warto wspierać mikroflorę jelit.
    Cytuj
  • Martyna29 15 lut 2020, 22:19
    Naprawdę nie trzeba trzymać go w lodówce? Ni traci swoich „dobry’ wartości?
    Cytuj
  • izapixi 15 lut 2020, 22:29
    to flostrum baby ma tę przewagę, że można stosować już od urodzenia, ma bezpieczny skład i te najlepiej znane i przebadane szczepy bakterii.Krople mozna dać bezpośrednio do buzi albo wymieszać z letnim mlekiem czy wodą
    Cytuj
  • Uncia 20 lut 2020, 21:36
    Pewnie, że warto, ja kupuję Multilac dla dorosłych w kapsułkach, zawsze mam go w domu, w okresie jesienno zimowym szczególnie ważne jest wspieranie flory jelit dlatego w tym okresie bierzemy go całą rodziną.
    Cytuj
  • Meggi85 6 mar 2020, 20:06
    Martyna29 napisał:Naprawdę nie trzeba trzymać go w lodówce? Ni traci swoich „dobry’ wartości?
    Martyna29 tak, nie trzeba Multilac trzymać w lodówce i nie traci swoich właściwości.  Uncia
    u nas też ale dla nas mam tabletki a dla maluchów Multilac Baby w kroplach.
    Cytuj
  • piggy55 13 mar 2020, 0:21
    nam też pediatra polecił branie w takich przypadkach flostrum baby. Przekonał mnie skład tego probiotyku, dwa najbardziej znane i przebadane szczepy bakterii i tylko raz dziennie trzeba brać. Bóle brzuszka szczególnie u noworodków się często pojawia, bo układ pokarrmowy dopiero dojrzewa i stąd kolki i podobne dolegliwości
    Cytuj
  • Martyna29 22 mar 2020, 17:52
    To faktycznie super, że nie trzeba trzymać w lodówce bo nawet w podróż można zabrać.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Dentysta Kraków