Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na ból ucha?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na ból ucha?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • r11 13 sty 2011, 0:17
    Czy znacie jakieś szybkie i skuteczne sposoby na ból ucha? Zaczęło mnie jakby swędzieć wczoraj, rano się obudziłam z bólem, a teraz to mi cała głowa pulsuje od tego bólu. Do lekarza moge iść najwczesniej pojutrzesmutny Proszę pomóżcie.
    Cytuj
  • Bancroft 13 sty 2011, 7:17
    Oj biedaku. Znam ten ból. Kup sobie w aptece krople otinum, mnie bardzo pomogły. Ale do lekarza idź koniecznie jak tylko to bedzie możliwe. A póki co śpij z uniesioną poduszką, tak mniej dokucza ból.
    Cytuj
  • Cloudy 13 sty 2011, 11:04
    Mogło cię przewiać. Włóż sobie do ucha wacik nasączony olejkiem kamforowym, rozgrzeje ucho i ból ustanie. Mozesz też przez ten wacik delikatnie pogrzać głowę powietrzem z suszarki.
    Cytuj
  • pacjentka 13 sty 2011, 12:56
    To może być od przewiania, ale może też byc objawem choroby gardła, więc w żadnym wypadku tego nie lekceważ! Najlepiej od razu idź do laryngologa, bo ci lekarze rodzinni słabo sie znają. A do wizyty u lekarza - trzymaj się cieploprzymrużenie oka Tzn grzej ucho, możesz sobie owinąć głowę chustką.
    Cytuj
  • Tessa56 13 sty 2011, 13:56
    A dolega Ci coś oprócz bólu ucha? Ja kiedys miałam angine paciorkowcową. Bolało mnie gardło, ból promieniował do ucha i miała mproblemy z przełykaniem. do tego gorączka, ogólnie kiepskie samopoczucie. Bez lekarza sie nie obędzie, ale do tego czasu mozesz stosowac krople bez recepty. Spytaj w aptece.
    Cytuj
  • r11 13 sty 2011, 15:15
    Dzięki za rady. Wysłałam męża po nocy po kropelki, bo nie moglam wytrzymać tego bólu. Teraz jest niby lepiej, ale czuje, że ból jest tylko taki jakby wyciszony... Na szczęście jutro idę do lekarza. Ale do laryngologa to chyba i tak musze mieć skierowanie od rodzinnego prawda?
    Cytuj
  • pacjentka 13 sty 2011, 17:36
    Tak, bez skierowania cię nie przyjmie. Ale koniecznie wyproś go o to skierowanie, bo niekórzy na siłę chcą sami leczyć coś na czym sie nie znaja. Powodzenia!
    Cytuj
  • Tessa56 13 sty 2011, 17:55
    Początek roku jest, to powinien dać bez problemuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • HaAnia 21 kwi 2011, 15:08
    A spotkaliście się kiedyś z takim bólem ucha, który narasta w miarę podgrzewania? Dużo osób radzi, żeby bolące ucho ocieplić, także tutaj, ale u mnie to tylko pogarsza sprawę... Jak na razie nie byłam u lekarza, tylko odwiedziłam apteki medyczne praca Opinie co to może być, ciekawa jestem waszego zdania. Podobnie miałam kiedyś z usuniętym zębem, ja się okładałam zimnymi okładami bo mi tak wszyscy kazali, a okazalo sie ze powinnam to ostatecznie ocieplac, zeby szybciej się wygoiło i ból zniknął. Tylko wtedy to nawet ketonal mi nie pomagał.
    Cytuj
  • marek_kk 21 kwi 2011, 18:59
    Moja babcia na bolące ucho przykładała mi zawsze bułkę namoczoną w gorącym mleku. Powaznie. Nie wiem co w tym takiego jest i generalnie nie wierzę w medycynę ludową, ale z babcią nie było dyskusji i o dziwo przechodziło jak ręką odjął. To wyciągało stan zapalny czy coś.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum