Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czego używacie pod prysznic?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czego używacie pod prysznic?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • silvermb 30 paź 2012, 23:30
    Przede wszystkim żele pod prysznic bez sls. - inne niestety bardzo wysuszają moją skórę, zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy grzeją kaloryfery.
    Bardzo fajne są żele Born to Bio - z dużą ilością zapachów do wyboru. Sprawdzają się też żele BeSave - zaletą jest zwłaszcza ich duża pojemność - butla starcza na długi czas!
    Cytuj
  • mimim999 2 lis 2012, 11:24     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lip 2013, 14:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja używam zestawu do kąpieli addidasa uśmiech Odpowiada mi w nim to, że ładnie pachnie i jest przede wszystkim nie drogi uśmiech
    Cytuj
  • donatela 7 lis 2012, 12:13
    żele pod prysznic z balsamem najlepiej nawilżające, nie wysuszają tak skóry uśmiech
    Cytuj
  • tadeusz85 7 lis 2012, 16:00
    Najpierw brałem no i lekarz mi polecil myc sie mydlem.
    Cytuj
  • Kryska-28 19 lis 2012, 16:09
    Ja ostatnio z żeli pod prysznic przerzuciłam się na mydła w kostce, używam Bentley organic (ekologiczne) i muszę powiedziec ,że na baaaardzo długo starczają. naprawdę są super!
    Cytuj
  • Swojezdanie 23 lis 2012, 11:49     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lis 2012, 11:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja w przypadku żelu pod prysznic kieruję się raczej fajnym zapachem (za każdym razem wybieram inny zapach, różnych firm), do nawilżania skóry służą mi kosmetyki używane PO kąpieli wielki uśmiech
    Cytuj
  • Aquarella 23 lis 2012, 14:51
    A mój ulubiony żel pod prysznic to Apis Żurawinowa Witalność. Ma świetny zapach i skóra jest po nim taka gładka.
    Cytuj
  • zylek 27 gru 2012, 12:14
    Żel pod prysznic HB - od dawna, moim zdaniem najbardziej trwały kosmetyk - chodzi o trwałość zapachu.
    A zapach jest korzenny, mój ulubiony. Co tutaj dużo mówić - po prostu go uwielbiam ;-)
    Cytuj
  • pistacja 27 gru 2012, 13:46
    Po choinkę dostałam zestaw kosmetyków z Bodyshopu o zapachu czerwonego grejpfruta, w tym między innymi żel pod prysznic, więc pewnie dzisiaj sobie go wypróbuję razem z peelingiem. Słyszałam wiele dobrego o tych kosmetykach, więc zakładam, że będą dobre.
    Cytuj
  • AstaLawista 13 sty 2013, 11:04
    Ja bardzo lubię mydła pod prysznic firmy Ziaja, zwłaszcza pomarańczowy, solanka sopocka SPA i kozie mleko przymrużenie oka ziaja generalnie ma dobre i stosunkowo tanie kosmetyki, więc używam także kremy i masła do ciała oraz balsamy przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum