Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy ktoś stosował dietę Cambridge?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy ktoś stosował dietę Cambridge?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Cloudy 27 lis 2010, 0:11
    Wiem, że to niezbyt zdrowa dieta, ale muszę szybko schudnąć kilka kilogramów i wiem, że ta dieta daje takie efekty. Nigdy jej nie stosowałam, ale tak słyszałam. Czy ktos z Was odchudzał sie ta metodą? Z jakim skutkiem?
    Cytuj
  • zosiasamosia 27 lis 2010, 7:39
    Stosowałam kiedyś cambridge, schudłam 5 kilo w dwa tygodnie. Nie był to jakiś rekord, ale byłam zadowolona, bo jak na taki czas to i tak nieźle. Potem łatwiej mi było dalej sie odchudzać, mialam większą motywację.
    Cytuj
  • Eli2010 27 lis 2010, 9:53
    Mój wynik to 11kg w trzy tygodnie, ale potem dwa "odrobiłam" Najbardziej smakowały mi koktajle waniliowy i kakaowy oraz zupa grzybowa. Nie jest to dobre, ale da się przeżyć. Czego się nie robi żeby schudnąćprzymrużenie oka Później trzeba się pilnować żeby nie zaprzepaścić efektów, bo takie tempo odchudzania nie jest zbyt zdrowe.
    Cytuj
  • franusia 27 lis 2010, 11:12
    Trzy tygodnie na cambridge? Podziwiam Cię, ja bym tyle nie wytrzymała. Przecież to niecałe 500kcal dziennie. Kiedyś próbowałam, ale tylko tydzień. Zaczęły mi wtedy wypaadać wlosy, nie wiem do końca czy to z powodu diety, ale się wystraszyłam i przerzuciłam się na 1000kcal. Chudłam wolniej, ale bez uszczerbku na zdrowiuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Cloudy 27 lis 2010, 12:15
    A co z efektem jojo? bo przy takim tempie chudnięcia to chyba ryzyko jest duże? Czy trzeba po tej diecie jakoś szczególnie sie odzywiać?
    Cytuj
  • Eli2010 27 lis 2010, 14:07
    No na pewno nie można jeść wszystkiego, chudnie sie szybko i potem po takiej diecie organizm lepiej przyswaja kalorie, wiec trzeba naprawdę uważać. Ja przez kilka miesięcy piłam zupke lub koktajl na kolację, nie miałam jojo, ale nie wróciłam do takiego objadania jak przed dietą. Dzięki tej diecie można szybko schudnąć, ale żeby te rezultaty utrzymać to trzeba zmienić nawyki.
    Cytuj
  • Halma60 27 lis 2010, 15:07
    Też się przymierzam do tej diety, bo już wiele diet wypróbowałam i nie mogę schudnąćsmutny Czy wiecie gdzie można ja kupić? I jaki jest koszt.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 27 lis 2010, 16:49
    Poszukaj w internecie konsultanta, ogłaszają się w różnych miejscach. Ceny z jakimi sie spotkałam to ok 150zł za paczkę na tydzień.
    Cytuj
  • Barbra67 27 lis 2010, 19:44
    Ta dieta jest szkodliwa i nieskuteczna. Słyszałam, że Ewa Bem sie nią odchudzała, a teraz waży co najmniej tyle samo co przed tym spektakularnym schudnięciem. Szkoda zdrowia i pieniędzy.
    Cytuj
  • Halma60 27 lis 2010, 21:00
    A co jest w tej paczce?
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum