Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto iść do dietetyka?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto iść do dietetyka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aga007 27 kwi 2011, 16:12
    Ja też chcialam wykupić dietę w vitalii, ale brakuje mi kasy na takie wydatki. Podoba mi się to, że korzystając z ich usług masz cały czas kontakt z dietetykiem, w razie jakichś wątpliwości zawsze możesz na bieżąco go pytać. A poza tym jedno na pewno jest autentyczne - dane ile schudli ci wszyscy ludzie, bo masz zdjęcia sprzed diety i po. I trzeba przyznać, że robi to wrażenie.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 27 kwi 2011, 18:42
    Ja bym przeznaczyła te pieniądze raczej na karnet do jakiegoś fitness klubuprzymrużenie oka Żeby wiedzieć co i ile można jeść żeby schudnąc to nie trzeba płacić, wystarczy poszperać w necie. Pełno poradników na ten temat, wszystkie diety świata są opisane.
    Cytuj
  • r11 27 kwi 2011, 19:56
    Problem w tym jak się do tego zastosować. Mnie się wydaje, że pomoc kogoś takiego może pomóc sie zmotywować.
    Cytuj
  • marek_kk 27 kwi 2011, 20:11
    Mnie by zmotywowała ta forsa, którą płacę komuś za to, że mówi mi co mam jeść! Moja zona kupiła sobie tam jakąś usługę. Nawet schudła, ale jak wcześniej się odchudzała z koleżanką to efekty chyba byly porównywalne.
    Cytuj
  • fantazja00 9 cze 2011, 19:47
    Moja koleżanka jakiś czas temu była u dietetyka, który opracował dla niej dietę. Pamiętam, że była bardzo zadowolona, ponieważ co prawda musiała się wyzbyć kilku niezdrowych nawyków żywieniowych, ale też od razu poczuła się lepiej.
    Cytuj
  • Damona 24 cze 2011, 12:55
    Kilkakrotnie wybrałam się do dietetyka i każda wizyta wyniosła mnie około 100 pln, nie dało to za wiele, choć przyznam, że z usług Vitalii nie korzystałam, a słyszałam wiele pochlebnych opinii na jej temat. Jednak niedawno skusiłam się na gotową dietę 36s i na razie widzę efekty, a także jestem bardzo z niej zadowolona. Dla mnie porady specjalistów są dobre wtedy gdy człowiek ma jakieś problemy zdrowotne i uczulenia np. na białko, jednak mogę się mylić, w tej sprawie, w końcu moja dietka też jest zrobiona przez dobrego specjalistę :]
    Cytuj
  • Jolanda2011 14 lip 2011, 13:07
    Szczerze mówiąc nigdy nie korzystałam z porad dietetyka. Wiem, co mi nie służy i czego nie powinnam za dużo jeść, bo potem przybywa mi parę kilo na wadze niestety. Ale na pewno, jeśli ktoś ma poważne problemy z waga lub nadwagą powinien skorzystać z pomocy dietetyka. Wiadomo, wszystko się da zrobić, jeśli się chce dbać o swój wygląd, wagę, właściwe odżywianie. Ja ostatnio dość często zajadam się szpinakiem, może temu, że jak byłam mała, to za nim nie przepadałam. Nawet znalazłam fajny przepis na potrawę ze szpinakiem polecam od czasu do czasu zjeść trochę tej zieleniny, podobno zdrowa wielki uśmiech
    Cytuj
  • turfalla 20 lip 2011, 13:14
    Osobiście uważam ze warto skonsultować dietę z dietetykiem. Diety tworzone przez nas samych niekoniecznie są zdrowe skrzywienie Kiedyś próbowałam i niestety nie wyszło mi to na dobre. Chciałam stosować się do zasad zdrowego żywienia ale nie do końca mi to wychodziło. Damona, słyszałam co nie co o diecie 36s ale może Ty podzielisz się swoimi doświadczeniami?
    Cytuj
  • Damona 21 lip 2011, 14:27
    Efekty mam bardzo dobre, choć powolne dosyć. Przez około miesiąc schudłam 6kg ale niewątpliwie chodzę pełna energii, a skóra i włosy są coraz lepsze :] Jeśli chcesz poczytać o szczegółach to przyjrzyj się temu artykułowi
    Cytuj
  • magda_lena28 11 wrz 2011, 8:06
    Ja uważam ze warto skorzystać z porady profesjonalnego dietetyka ja na poczatku trafiłam do vimedu i niestety zawiodłam sie drogo i zostałam potraktowana jak w państwowej przychodni z zegarkiem w reku oczywiście nie dało to efektu ponieważ dietetyk nie miał czasu zeby odpisywać na moje maile i zrezygnowałam później trafiłam do pani anety z halsy i jestem zachwycona jest żywo zainteresowana moim problemem słucha i układa menu dzienne idealnie pode mnie, smacznie i szybko i skutecznie juz mam 14,5kg za sobąuśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum