Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja laserowa - jaki laser?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja laserowa - jaki laser?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • tyrion 29 wrz 2015, 10:25
    Szukam gabinetu depilacji w Trójmieście, gdzie wykonają zabieg takim laserem, żeby włosy usunąć na stałe. Macie jakieś podpowiedzi?
    Cytuj
  • partner52 29 wrz 2015, 10:36
    Można nawet kupić swój i pewnie taniej wyjdzie.
    Cytuj
  • barla 30 wrz 2015, 9:00
    Tylko prawdziwego lasera nie kupisz, co najwyżej IPL, a to nie laser, bo po tym odrastają włosy. Więc po co się katować co i rusz?
    Moim zdaniem lepiej iść do profesjonalnego gabinetu z dobrym sprzętem, kupić serię zabiegów i mieć już na zawsze z tym spokój.
    Ja byłam w Clinica Cosmetologica w Gdańsku, na ulicy Marii Curie Skłodowskiej.
    Oni dysponują jednym z najlepszych obecnie dostępnych na rynku laserów: Palomar Vectus.
    Zabiegi były niemal bezbolesne, do tego usuwa on więcej włosów, niż inne, bo przed zabiegiem skanuje się skórę specjalnym urządzeniem i ono pokazuje, gdzie trzeba więcej wysłać promieni.
    Naprawdę polecam.
    Cytuj
  • kifonda 12 lis 2015, 15:24     (ostatnio zmieniony przez autora 19 lis 2015, 0:29, w całości zmieniany 1 raz)
    A nie lepiej depilować się woskiem? Przecież laser nie usunie Ci owłosienia na całe życie. Moim zdanie znacznie lepszą opcją jest [url=http://www.veet.pl/produkty]wosk do depilacji[/url].
    Cytuj
  • Karolcia100 22 lis 2015, 22:02     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lis 2015, 22:03, w całości zmieniany 1 raz)
    Polecam laser diodowy - efekt super. Więcej informacji na temat zabiegu tutaj - [url=http://prodermaclinique.pl]depilacja laserowa kraków[/url].
    Cytuj
  • MartynKa79 28 gru 2015, 18:00
    To usuwanie "na stałe" laserem to trochę mit. Moja siostra wydała bardzo dużo kasy na laser i po kilku miesiącach włoski wróciły niestety. Ostatecznie stanęło na wosku, który regularnie stosowany razem z osłabiającym odrastanie epilfree, dał po kilku zabiegach ten sam efekt co laser tyle, że za znacznie mniej kasy. Dla mnie to mocny argument na tak, bo i cena dobra i wysoka skuteczność. Laser, choć nie twierdzę, że jest zły, nie nadaje się dla każdego (odpada u blondynki), a do tego nakłada sporo ograniczeń np. latem, a po wosku można sobie spokojnie pozwolić i na kąpiel słoneczną i na pływanie, niezależnie od pory roku. Sama też stosuję i szczerze powiem, że raczej nie dam się namówić na nic innego.
    Cytuj
  • ilonarapacz 9 lut 2016, 15:35
    Najskuteczniejszy na rynku jest Vectus - i jest to nie tylko moja opinia. Przed samym zabiegiem warto poczytać o depilacji laserowej o efektach, ilości zabiegów i całkowitym koszcie żeby nie być później zdziwionym że po 1 zabiegu nie ma efektu.
    Polecam zapoznać się z materiałem video - ciekawostki i opinia na temat depilacji laserem Vectus: https://www.youtube.com/watch?v=ry-KXleC3iI
    Cytuj
  • sylwusia163 19 lut 2016, 18:21
    A może kup sobie ipl z babylissa do depilacji laserowej. Sama go mam i jest łatwy w obsłudze. Już po 4 sesjach widac różnice. Troche kosztuje ale zapomnisz przynamniej o golarce a napewno kosztuje mniej niż depilacja w salonie.
    Cytuj
  • zonja 25 lut 2016, 9:37
    Ja pożyczałam od koleżanki taki i na efekty czekałam bardzo krótko. Sprzęt świetny, nie miałam po nim żadnych problemów choć mam skórę wrażliwą i delikatną.
    Cytuj
  • zataraa2 5 maj 2016, 12:06
    Też jestem posiadaczką depilatora z babyliss, świetny jest!! Szybko u mnie był efekt, na lato już jestem gotowa uśmiech bo zaczęlam działać jeszcze w zimie, fajnie, że jest zasilanie z kabla bo te błyski mają taką samą moc wtedy.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: zapalenie zatok