Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Dieta warzywno owocowa, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dieta warzywno owocowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • m_michalsky 23 wrz 2016, 16:39
    Nie uważam, żeby taka dieta była zdrowa. Najważniejsze to dostarczyć organizmowi potrzebnych składników odżywczych - tutaj może być ciężko m.in. z białkiem.
    Cytuj
  • sloneczko9 19 paź 2016, 11:31     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lis 2016, 10:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Wszystko zależy od tego co jesz. Nie jestem wegatarianką . Mięsa nie jem jednak codziennie.Ograniczam sie do jednego, dwóch razy w tygodniu. Jest tak zdecydowanie najzdrowiej. Na co dzień staram sie jeść te 5 porcji warzyw i owoców ( praktycznie w każdym daniu...).
    Bardzo często gości u mnie na stole tradycyjna sałatka grecka:
    https://www.przepisy.pl/przepis/salatka-grecka-z-feta
    https://s3.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/670x0/salatka-grecka-z-feta.jpg

    Szczególnie wieczorami. Jest to zdecydowanie smaczniejsze niż czipsy.
    Cytuj
  • krystyna11 26 paź 2016, 11:26
    Ja myślę, że dieta powinna być dopasowana do naszego organizmu uśmiech Moja siostra zrobiła sobie badanie genodiet czy jakoś tak. Badanie bardzo korzystne, ponieważ pomogło określić genetyczne predyspozycje i określić, które składniki działają negatywnie, a które pozytywnie na jej organizm uśmiech
    Cytuj
  • junna2 10 gru 2016, 15:40
    Chyba na dłuższą metę to żadna dieta nie jest dobra.
    Cytuj
  • oferciakM 8 kwi 2017, 14:34
    Różnie organizmy reagują na taką dietę. Moja mama na przykład bardzo dobrze ją przyjęła, ja natomiast miałam potworne zaparcia. Musiałam zrezygnować i przywrócić prawidłową pracę jelit za pomocą dicopegu 10g. Trzeba po prostu przekonać się na własnej skórze jak ona zadziała
    Cytuj
  • nina_ky 20 kwi 2017, 11:30
    Ja nie jestem zwolenniczką tego typu diet. Ważniejsze jest dla mnie po prostu zdrowe odżywianie.
    Cytuj
  • Ecia 9 maj 2017, 21:54
    Ja kiedyś byłam na takiej, fajna jest jako oczyszczenie ale raczej nie na dłuższy okres czasu
    Cytuj
  • nina_ky 12 maj 2017, 14:01
    Taką dietą można sobie zaszkodzić. Lepiej stawiać na racjonalne odżywianie.
    Cytuj
  • Galina 20 kwi 2018, 12:37
    Każda dieta ma swoje plusy i minusy, dlatego ja wolę przyśpieszyć proces odchudzania np stosując suplementy. Często kobiety o nich zapominają, a to jest duży błąd. Suplementy i witaminy pomagają uregulować pracę metabolizmu i dostarczają wielu witamin uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 26 maj 2018, 15:03
    Ja się zastanawiam czy by znów ni spróbować diety warzywno owocowej. A najlepiej to zrobić kilka dni samego oczyszczenia, np na samych jabłkach, powiedzmy dzień czy dwa. a Potem ograniczyć spożywanie mięsa, lub całkiem wrócić na wegetarianizm. Tylko wtedy dla mnie kluczowe są dobre przyprawy, bo nadają potrawie smak, dlatego zazwyczaj sięgam po serię mono od knorra, bo jest najbardziej aromatyczna W ogóle jak ostatnio byłam wegetarianką, to zaczęłam jeszcze więcej używać przypraw przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: dentysta w krk