FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

E - fajki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Morgius 8 mar 2012, 10:53
    Jest na forum temat o e-papierosach, ale sprzed roku, a chodzi mi o wasze aktualne opinie i odczucia dotyczące e-palenia. Palicie w ten sposób? Macie znajomych, przyjaciół, kogoś z rodziny, którzy palą papierosy elektroniczne? Jak tak, to jakie? Ja palę tradycyjne L&My, ale moja kuzynka mnie przekonuje, żebym się przerzucił na elektroniczne, bo zdrowsze, taniej niby wychodzi, nie truje się też osób wokół ciebie. Ona pali elektronicznego Silvra bodajże, nie wiem, czy to zależy od rodzaju fajki, tak będzie smakował i jaki będzie efekt palenia, no i czy smakuje tak samo jak zwykły papieros?
    Cytuj
  • jimmka 22 mar 2012, 15:43
    Pewnie że to zależy od fajki, od tego, z jakich materiałów jest wykonana, jakiej jest jakości. Co do smaków - sprawdź sobie na stronie tego Silvra, jakie mają chociażby, ja tam poszukałam bez problemu opisy smaków, więc kieruję Cię do źródła.
    Cytuj
  • smoke 28 mar 2012, 13:00
    No raczej że rodzaj fajki ma znaczenie, w zasadzie kluczowe - bo od tego, jaką fajkę wybierzesz, czy cienką czy grubą, czy technicznie sprawną i wytrzymałą, czy jakiegoś bubla, zależy, czy od pierwszego bucha będzie Ci się chciało taką fajkę palić, czy ją rzucisz w kąt i na tym się skończy Twoje doświadczenie. Silvr jest bardzo dobrym modelem, zobacz faktycznie, czy pasują Ci smaki, jakie mają jego liquidy, i poprzeglądaj sobie dla porównania parametry Milda czy Volisha, bo nie wiem, co jest dla Ciebie najważniejsze, czy długość, wytrzymałość baterii, czy łatwość wymiany kardridży, czy właśnie smaki, czy podobieństwo do tradycyjnej fajki, w każdym razie tyle tego mamy teraz na ryku, że jak się chociaż odrobinę zorientujesz, na pewno coś wybierzesz.
    Cytuj
  • turfalla 6 kwi 2012, 10:49
    jimmka napisał:Pewnie że to zależy od fajki, od tego, z jakich materiałów jest wykonana, jakiej jest jakości. Co do smaków - sprawdź sobie na stronie tego Silvra, jakie mają chociażby, ja tam poszukałam bez problemu opisy smaków, więc kieruję Cię do źródła.
    Dlatego właśnie, że takie techniczne rzeczy są ważne, warto unikać chińskich bubli, bo tylko zniechęcają do rzucenia nałogu...
    Cytuj
  • Morgius 25 kwi 2012, 15:22
    smoke napisał:Silvr jest bardzo dobrym modelem, zobacz faktycznie, czy pasują Ci smaki, jakie mają jego liquidy, i poprzeglądaj sobie dla porównania parametry Milda czy Volisha, bo nie wiem, co jest dla Ciebie najważniejsze, czy długość, wytrzymałość baterii, czy łatwość wymiany kardridży, czy właśnie smaki, czy podobieństwo do tradycyjnej fajki, w każdym razie tyle tego mamy teraz na ryku, że jak się chociaż odrobinę zorientujesz, na pewno coś wybierzesz.
    Te smaki są podobne do smaków zwykłych papierosów? Czy e-papierosy mają swoje specyficzne smaki? Jest duża różnica? Ciężko mi wyrobić sobie opinię o smakach, jak ich nie smakowałem, dlatego pytam przymrużenie oka. Bo dla mnie mnie jest ważne, żeby jak najbardziej e-fajka przypominała zwykłą.
    Cytuj
  • smoke 26 kwi 2012, 14:00
    No to jak sobie wybierzesz, dajmy na to, Silvra o smaku deep tobacco, to on będzie bardzo przypominał zwykłego papierosa, ale są też różne inne smaki e-papierosów, jakieś owocowe, waniliowe, miętowe. Ale ten pierwszy jest bardzo podobny do zwykłych fajek, w mojej opinii przynajmniej uśmiech
    Cytuj
  • turfalla 21 maj 2012, 16:05
    smoke napisał:No to jak sobie wybierzesz, dajmy na to, Silvra o smaku deep tobacco, to on będzie bardzo przypominał zwykłego papierosa, ale są też różne inne smaki e-papierosów, jakieś owocowe, waniliowe, miętowe. Ale ten pierwszy jest bardzo podobny do zwykłych fajek, w mojej opinii przynajmniej uśmiech
    Bo to jest chyba tak, że wszelka gama smaków, jaka była dostępna spośród zwykłych papierosów, jest też dostępna wśród e-fajek, nie? Chociaż zwykłej fajki o smaku owocowym raczej nie paliłam...
    Cytuj
  • mscislaw 8 mar 2013, 21:39
    Ja paliłem praktycznie od zawsze. Wielokrotnie próbowałem rzucić ten nałóg ale zawsze powracałem do palenia. W końcu żona namówiła mnie na e-papierosy. Palę je już od paru miesięcy i muszę faktycznie stwierdzić, że głód nikotynowy zmalał, do tradycyjnych papierosów ciągnie mnie o wiele mniej. I mam poczucie, że nie truję płuc swoich i mojej rodziny tymi wszystkimi substancjami smolistymi..
    Cytuj
  • alekpom 26 lut 2015, 17:33
    ja bym chciała dowiedzieć się czy polecacie epapierosy dla osób, które chcą rzucić palenie? Chłopak obiecał mi, ze z tym skonczy i pomyślałam, że zrobię mu niespodziankę i sama mu kupię ten zestaw, ale kompletnie się nie znam. Czy zestaw z jakimś liquidem będzie dobry na początek? uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • mixal 13 mar 2015, 14:04
    Polecam, jestem jedną z takich osób. Kupiłem e-papierosa tabaque i zestaw kilku liquidów i zacząłem "kurację". Na początku pozbywasz się smrodu, trujących związków, substancji smolistych, ale później lepiej się oddycha, nie kaszle. I tak powoli. Jeśli chcesz rzucić to musisz uważać i w odpowiednim momencie zmniejszyć zawartość nikotyny w olejku, ale da się uśmiech Ja teraz wapuję słabe np. 2 mg liquidy albo nawet zerówki uśmiech

    Trochę trwa, ale można uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum