FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ginekolog

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Galina 24 lis 2018, 10:50
    Potrzebuje dobrego ginekologa w Łodzi, ktoś coś?
    Jest to obojętne, czy to NFZ czy też poradnia prywatna. Chcę mieć do czynienia z lekarzem, który zna się na rzeczy, który będzie wiedział jak mnie zbadać by nie zaszkodzić, który pomoże mi w każdej chorobie. Kogo polecacie?
    Cytuj
  • Selenaa 29 lis 2018, 11:13
    Powiem Ci, że ja też miałam różne przeboje z ginekologiem, za każdym razem coś było nie tak... a pierwsza ciąża to już w ogóle była źle prowadzona. Jakbym teraz miała wybrać odpowiedniego i empatycznego ginekologa to wybrałabym Centra Medyczne Medyceusz, ponieważ właśnie o tym miejscu słyszałam same superlatywy. Podobno nie mają umów z byle jakimi lekarzami, tylko z najlepszymi w mieście, więc mnie to przekonuje by akurat im zaufać.
    Cytuj
  • Galina 29 lis 2018, 11:18
    ojej, jestem niezmiernie wdzięczna za tak rozbudowaną odpowiedź. Ciekawa też jestem czy ktoś tam właśnie też chodził do lekarza, bo twoja opinia bardzo podniosła mnie na duchu, bo jednak dobrych lekarzy to ze świecą można szukać.
    Cytuj
  • reksio78 30 wrz 2019, 19:29
    Dokładnie rozumiem o czym mówisz. Naprawdę bardzo ciężko jest trafić na dobrego lekarza, który się Tobą zainteresuje, tym bardziej jeśli chodzi o ginekologa. Ja chyba już od czasów liceum miałam problem ze znalezieniem kogoś takiego. Dopiero teraz w wieku 41 lat znalazłam w Kołobrzegu Barbarę Blicharczyk. Dojeżdżam godzinkę, ale warto.
    Cytuj
  • filka 8 paź 2019, 9:25
    a jak u niej ze znajomością nowoczesnej antykoncepcji? ostatnio ginekolog zmienił mi tabletki na vines i mam w związku z tym kilka pytań
    Cytuj
  • mietenkow 5 lis 2019, 14:58
    Każdy ginekolog odpowie na pytania, śmiało idź i pytaj, moja dziewczyna bierze też te same tabletki co Ty masz i nie narzeka a długo je stosuje bo już co najmniej ze 2 lata
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: infekcje intymne