Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Infekcje intymne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Infekcje intymne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • Ogryzka 9 lis 2018, 20:02
    Moja siostra walczy z nawracającymi infekcjami intymnymi i nie może sobie z nimi poradzić. Średnio co drugi miesiać trafia do ginekologa. Znacie jakieś sposoby na ustabilizowanie flory bateryjnej i jakoś unormowanie ph? Ktoś miał taki problem?
    Cytuj
  • ala_alicja 16 lis 2018, 14:05
    A to lekarz nic nie poradził? Dziwne powinnien powiedzieć co robić w takich sytuacjach. Ja raz miałam infekcję intymną i nie powracają zaczęłam bardziej dbać o higienę intymną do tego stopnia że w łazience zamontowałam biobidet, żeby móc się podmywać po każdym załatwieniu się. Do tego wygodna przewiewna bielizna, częsta zmiana ręczników itd.
    Cytuj
  • EkspertMarkiKadefarm 17 lis 2018, 22:46
    Dzień dobry,
    dolegliwości intymne są dzisiaj bardzo powszechną przypadłością, jednak nie należy ich bagatelizować.
    Każdą infekcję zalecam oczywiście skonsultować z lekarzem ginekologiem. Do tego czasu warto zapoznać się ze specjalistycznymi, medycznymi wyrobami ginekologicznymi marki Kadefarm. W celu profilaktyki nawracających infekcji intymnych zalecam kapsułki Medivag®, które między innymi redukują swędzenie, podrażnienie i pieczenie w obrębie pochwy, przywracają i utrzymują prawidłową florę bakteryjną pochwy oraz utrzymują właściwy poziom pH. Dla uzyskania pełnego efektu terapeutycznego rekomenduje się jednoczesne stosowanie produktów Medivag® gel (rano) i Medivag® kapsułki (wieczorem). Polecam również zajrzeć na stronę kadefarm-zdrowie.pl, gdzie mogą się Państwo zapoznać z całą gamą produktów Kadefarm.

    Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji
    Ekspert marki Kadefarm
    Cytuj
  • Ogryzka 24 lis 2018, 14:46
    ala_alicja napisał:Do tego wygodna przewiewna bielizna, częsta zmiana ręczników itd.
    Niestety te wszystkie zalecenia ona spełnia. Lekarz robił wymazy i niby nic się nie dzieje, a jednak wraca. Podejrzewa, że to może być problem właśnie z błoną śluzową i podrażnieniem jej.

    EkspertMarkiKadefarm napisał:W celu profilaktyki nawracających infekcji intymnych zalecam kapsułki Medivag®, które między innymi redukują swędzenie, podrażnienie i pieczenie w obrębie pochwy, przywracają i utrzymują prawidłową florę bakteryjną pochwy oraz utrzymują właściwy poziom pH. Dla uzyskania pełnego efektu terapeutycznego rekomenduje się jednoczesne stosowanie produktów Medivag® gel (rano) i Medivag® kapsułki (wieczorem).
    A czy ten Medivag jest bez recepty?
    Cytuj
  • EkspertMarkiKadefarm 29 lis 2018, 1:01
    Dzień dobry,
    oczywiście, nie tylko Medivag® gel i Medivag® kapsułki, ale również wszystkie pozostałe specjalistyczne, medyczne wyroby marki Kadefarm, znajdziecie Panie w aptekach, bez recepty.
    Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
    Ekspert marki Kadefarm
    Cytuj
  • julitta 29 lis 2018, 16:53
    A może jakiś jest inny powód pojawiania się infekcji? w jaki sposób siostra zabezpiecza się przed ciążą? druga sprawa przeleczenia po każdej infekcji wymaga także partner. Niektóre prezerwatywy mogą powodować podrażnienia, przy jednych tabletkach sama również zmagałam się z suchością pochwy. Prawdopodobnie była to dla mnie zła dawka hormonów. Po zmianie na belarę wszystko się unormowało. Nie mam teraz problemów z infekcjami.
    Cytuj
  • MartynKa79 14 gru 2018, 12:32
    Moja siostra ma ten sam problem, ale właśnie odkąd jest na pigułkach i też używa medivag właśnie. Odkąd go stosuje zapobiegawczo, praktycznie jej się takie infekcje nie chwytaja.
    Cytuj
  • Ogryzka 16 gru 2018, 16:01
    MartynKa79 napisał:Moja siostra ma ten sam problem, ale właśnie odkąd jest na pigułkach i też używa medivag właśnie. Odkąd go stosuje zapobiegawczo, praktycznie jej się takie infekcje nie chwytaja.
    Możesz mi powiedzieć czy ma Medivag żel czy kapsułki?
    Cytuj
  • MartynKa79 31 gru 2018, 16:00
    No ona akurat w kapsułkach, mówi też że są dla niej wygodniejsze. uśmiech
    Cytuj
  • izapixi 9 sty 2019, 13:52
    Dziewczyny co najlepiej się sprawdzi na często powracające upławy? Znacie jakieś skuteczne preparaty?
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: ginekolog