Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Herbarty funkcjonalne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Herbarty funkcjonalne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Bonobo 30 kwi 2017, 23:41
    Herbaty funkcjonalne hmmmm, no właśnie jakie to według was są?
    Bo ja wiem że usprawniają prace jelit, dodają energii, wspomagają prace serca. Lato za pasem i przydałoby się oczyścić swoj ogrankizm z toksym i różnych złogów po zimie. Ostatnio z tego właśnie powodu kupiłam sobie herbatę Big Aktive 4x Super Slim. Czytam na opakowaniu że dzięki zawartym składniokm wspomaga :
    - spalanie tkanki tłuszczowej
    - pomaga na przemiane mateerii
    - redukuje nadmiar wodu
    - detox
    Ma bardzo pyszny smak który zawdzięcza trawie cytrynowej oraz owocowi grejfruta.
    Pije ją od nie dawhna ale powiem Wam że jest róznica bo nie jestem już taka ospała, ciężka mój organizm zaczyna reagować na zmiany.
    W zwiazku z tym zastanawiam sie czy też pijecie i wspomagacie swoje organizmy takimi herbatkami a jesli tak jakie wam najbardziej smakuja i po których czujecie poprawę ?
    Cytuj
  • Romek61 9 maj 2017, 18:57
    według mnie to herbaty z firmy Big Active sprawdzają się jako herbaty funkcjonalne wspomagające nasze odchudzanie .Mi akurat smakuje ich herbata Active Burn która ma w składzie wiat hibiskusa (55%) , herbata Pu-Erh (12%), jabłko, nasiona guarany (7,5%)
    Cytuj
  • Bonobo 14 maj 2017, 15:00
    Herbaty mają właściwości lecznicze, o czym wiedziano już od dawna. Te obniżają poziom cholesterolu, korzystnie wpływają na jakość snu, usprawniają prace jelit, dodają energii, wspomagają prace serca. Zawierają tylko naturalne ziołowe składniki, odpowiednio skomponowane w zależności od dolegliwości. A te herbaty o których piszesz Big-Active znam wielki uśmiech wspierają przemianę materii, redukcję wody z organizmu, usuwają zbędne produkty przemiany materii, a przy tym spalają tkankę tłuszczową uśmiech
    Cytuj
  • jarek7 22 maj 2017, 12:09
    Od której z tych herbat najlepiej zacząc, bo wiedziałem że są 3i każda ma trochę inne działanie
    Cytuj
  • Szarak1 24 maj 2017, 11:34
    nigdy o nich nie słyszałam. dobre są?
    Cytuj
  • Romek61 27 maj 2017, 11:19
    a są jakieś przeciwwskazania aby pic herbaty funkcjonalne ?
    Cytuj
  • MartynKa79 30 maj 2017, 9:20
    Czy któraś z tych herbat ma działanie oczyszczające? Chciałabym trochę odtruć organizm.
    Cytuj
  • Kanita 30 maj 2017, 19:44
    A jak długo należy ją pić? Jest jakiś określony czas? oraz jaki jest skład takiej herbaty?
    Cytuj
  • OE_Big-Active 15 cze 2017, 23:13     (ostatnio zmieniony przez autora 15 cze 2017, 23:13, w całości zmieniany 1 raz)
    jarek7 napisał:Od której z tych herbat najlepiej zacząc, bo wiedziałem że są 3i każda ma trochę inne działanie
    jarek,

    na początek, na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, która ogranicza wchłanianie węglowodanów z posiłków, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

    Pozdrawiam,
    Online Ekspert Big-Active
    Cytuj
  • OE_Big-Active 15 cze 2017, 23:15
    Szarak1 napisał:nigdy o nich nie słyszałam. dobre są?
    Szarak, gorąco zachęcam do spróbowania. Ich przyjemny, lekki, owocowy smak, na pewno przypadnie Ci do gustu.
    Służę pomocą w doborze wariantu odpowiedniego dla Ciebie.

    Pozdrawiam,
    Online Ekspert Big-Active
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: krople do oczu?