Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak skutecznie wyleczyć infekcje dróg moczowych?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak skutecznie wyleczyć infekcje dróg moczowych?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • casia1980 19 lut 2011, 22:34
    Polecam Wam suplementy diety z żurawiną i picie 2l płynów dziennie. Odkąd regularnie tak robię nie mam problemów z pęcherzem, a wcześniej ciągle się powtarzało! Ledwo trochę przemarzłam albo po uprawianiu seksu, momentalnie było pieczenie, ciągłe parcie na pęcherz i skąpomocz. Teraz sie pilnuję z tym piciem, codzienie jedna tabletka i po problemieuśmiech Taka prosta metoda a jaka skutecznauśmiech
    Cytuj
  • nouv88 20 lut 2011, 1:50
    Koleżanka też mi to mówiła. Niestety dla mnie to strasznie trudne żeby codziennie tyle wody wypićsmutny No po prostu nie daję rady. Jeszcze w taki dzień jak siedzę w domu to jeszcze, ale jak mam iść do pracy, gdzie czasem nie ma czasu iść zrobić siku... poza tym teraz zima to od tej wody wychladza mi się organizm i jest mi jeszcze zimniej brr!
    Cytuj
  • casia1980 20 lut 2011, 9:06
    Uwierz mi też był otrudno i duzo czasu mi zajęło zanim się przyzwyczaiłam, ale warto! I nie musisz pić tylko wody, ale gorące herbatki owocowe (z żurawiny i nie tylko) i ziołowe. Nie wiem jak u Ciebie, ale ja mialam potworny problem, a teraz, odpukać spokójuśmiech
    Cytuj
  • becia_koronczarka 20 lut 2011, 12:39
    Też miewam problemy z pęcherzem, pomaga mi piwko, a najlepiej grzaneprzymrużenie oka
    Cytuj
  • ireeek 28 paź 2011, 16:10
    żurawina do jedzenia suszona, żurawit (taki preparat, tutaj go można znaleźć aptekimedyczne), do tego dużo wody mineralnej niegazowanej, ogranicz sól w potrawach i powinno pomóc. A jeśli takie naturalnej metody nie dają rady, to uderzaj do jakiegoś dobrego lekarza i tyle.
    Cytuj
  • pequena123 3 lis 2011, 15:03
    W pełni zgadzam się z PannąDziewanną, tyle że ja używam moczopędne leki bez recepty. Są na pewno bardziej przyjazne dla żołądka niż np. woda po ogórkach kiszonych…
    Dodam, że problemy z pęcherzem miałam odkąd pamiętam. Kiedy byłam mała nie mogłam bawic się z innymi dziećmi na podłodze, bo już to samo powodowało zapalenie pęcherza. Odkąd używam moczopędne leki bez recepty, zyje mi się znacznie łatwiej szczególnie w okresie jesienno-zimowym.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Makijaż