Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak szybko wyleczyć katar?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak szybko wyleczyć katar?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aina80 23 paź 2013, 10:16
    peana napisał:Podobno katar leczony trwa 7 dni, a nieleczony tydzień.
    To prawda, ale jeśli zareaguje się odpowiednio szybko, można znacznie skrócić ten czas. Ja polecam moczenie stóp w gorącej wodzie z dodatkiem soli, do tego czosnek (np. na kanapce) i herbata z miodem i cytryną - to naturalne antybiotyki. Inhalacja wrzątkiem z miętą lub solą też może pomóc.
    Cytuj
  • janna 31 paź 2013, 20:47
    Sam katar to jeszcze nic strasznego, przynajmniej dla mnie, najgorzej jak mam zatkany nos, tylko aerozole mi pomagają, ostatnio xylorin, który zaczyna działać bardzo szybko i na kilka godzin mam spokój.
    Cytuj
  • zonja 4 lis 2013, 7:01
    No właśnie ja też zawsze mam go w apteczce i nawet jak mam kłopoty z zatokami przynosowymi to też przynosi ulgę , nie ma jak to swobodny oddech w nocy.
    Cytuj
  • karinka111 15 lis 2013, 10:47
    Nie warto się męczyć i patrzeć bezczynnie, kataru można pozbyć się szybciej. Ja zawsze stosuję wodę morską i widzę poprawę. Aplikuję sterimar zatkany nos 2-6 razy dziennie i skutecznie odblokowuje i oczyszcza nos.
    Cytuj
  • 19 lis 2013, 8:39
    Katar trwa około 6-7 dni, potem samoistnie przechodzi uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 19 lis 2013, 10:42
    witamina C, nacieranie maścią rozgrzewającą miętową, są też takie plastry na noc z mięta czy cyzmś żeby lepiej się oddychało, na pewno częste oczyszczanie nosa, tylko warto później nos nawilżać sprayem do nosa, u nas fajnie się sprawdzil disnemar. Ciężko się tak naprawdę pozbyć kataru i to jest to czego najbardziej nie lubię w chorowaniu smutny. Na pewno pomaga też ogólne wygrzewanie się, ciepłe ubieranie i trzeba dużo pić bo się dużo płynów traci
    Cytuj
  • shogue 20 lis 2013, 10:36
    Dla mnie katar to też okropieństwo, jak leci z nosa źle a jak zatyka się jest jeszcze gorzej, ale na szczęście i ja mam xylorin pod ręką i nie czekam na uczucie rozsadzania nosa tylko szybko wtryskuję sobie dawkę i oddycham z ulgą uśmiech
    Cytuj
  • 20 lis 2013, 16:59
    Mi pomaga woda morska i duuużo witaminy C, której szczególnie o tej porze kupuję sporo w [url=http://]aptece[/url].
    Cytuj
  • janna 20 lis 2013, 21:20
    Naturalnej witaminy C mam w sokach z aronii, czarnej porzeczki i natce pietruszki uśmiech A katar i zatkany nos wyleczę tylko aerozolem, katar to jeszcze pół biedy ale jak nos mi się zatka to już mam prawdziwą męczarnię....
    Cytuj
  • zonja 21 lis 2013, 14:33
    Na szczęście można teraz szybko z takim katarzyskiem się rozprawić. Ja już nie pamiętam kiedy miałam katar trwający 7 dni, dla mnie to już przeszłość , grunt aby dobry aerozol dobrać.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum