Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaka wodę pijecie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka wodę pijecie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • AngelikaSwie 29 maj 2015, 13:34
    Sama piję głównie kranówkę ale jak koleżanka się dowiedziała co piję to złapała sie za głowę. Czy taka woda może być szkodliwa?
    Cytuj
  • sloneczko9 31 maj 2015, 8:59
    Raczej nie.Woda w kranach też jest przebadana. Sama jednak nie piję ponieważ u mnie w mieście woda jest bardzo zakamieniona no i bywa,że ma zmieniony kolor. Tak więc nie mam do niej zaufania.

    Staram się pić wodę mineralną , ewentualnie źródlaną. Ostatnio w ramach oszczędności sprawiłam sobie do domu dystrybutor na wode. Okazuje się, że nie jest to tylko rozwiązanie dla firm ( tutaj możesz sobie o tym poczytać: http://wodawdomuiwbiurze.org.pl/ ). Dzięki temu wychodzi o wiele taniej niż jakbym miała kupować wodę w pojedynczych butelkach. Baniaczki przywożą mi prosto do domu.
    Cytuj
  • Ecia 12 lip 2015, 19:47
    albo butelkową albo przefiltrowaną z kranu
    Cytuj
  • lorien27 15 lip 2015, 17:44
    Jakość wody w kranie nie jest jednakowa w każdym miejscu w kraju. Ja takiej zwykłej kranówki nie piję, chyba że przefiltrowaną. A tak to nałęczowiankę butelkowaną.
    Cytuj
  • Ecia 21 lip 2015, 11:14
    Oj z tym niestety prawda.. Sama się kiedyś przekonałam.. po smaku herbaty...
    Był okres kiedy nie mogłam u mojej babci pić herbaty.. bo właśnie mała jakiś dziwny posmak
    Cytuj
  • miska_mis 27 lip 2015, 11:35
    Ja piję mineralną kiedy trenują, a źródlaną na co dzieńprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Bonobo 30 lip 2015, 23:29
    U mnie z piciem wody zawsze był problem. Ale odkąd dbam o linie nauczyłam się pić smakowe wody.
    Cytuj
  • MartynKa79 31 lip 2015, 10:32
    A smakowe wody nie mają zbędnej chemii, słodzików i ukrytych kalorii? Jak to z nimi jest?
    Cytuj
  • Bonobo 2 sie 2015, 1:30
    Oczywiście że mają. Dlatego ja nie pije tych ze sklepu bo tam jest cała tablica mendelejewa :-) uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 4 sie 2015, 17:23
    Od niedawna mam dzbanek z filtrem i pijam przefiltrowana wode z kranu.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum