Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kolczy kw języku - czy to bezpieczne?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kolczy kw języku - czy to bezpieczne?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lorelei 17 wrz 2010, 17:25
    Ja też słyszałam o tych osuwających się dziąsłach. I odechciało mi się kolczykauśmiech Poza tym moja kumpela miała kolczyk i nadkruszyły jej się dolne zęby. Tzn ona tak twierdzi, bo ja tego nie widzę.
    Ale jak mogę coś poradzić to kolczyk koniecznie tytanowy. Bo np akrylowe są porowate i łatwiej się kruszą i zbierają się zanieczyszczenia.
    Cytuj
  • yellowphone 17 wrz 2010, 18:22
    caipirinha napisał:A ja mam pytanie czy jak się przekłuje język i nosi ten kolczyk przez jakisczas a potem wyjmie to ta dziurka się zarasta? Bo ja bym chciała zrobić sobie kolczyk, ale nie wiem czy mi się to bedzie podobało za jakić czas i nie chcę potem mieć takiej paskudnej dziury na stare lata.skrzywienie
    Zarasta i to szybko, niektóym wystarczy jeden dzień żeby już nie mogli włożyć z powrotem. Język składa się z mięsni, które zaciskają się na miejscu przekłucia i po dziurceuśmiech
    Cytuj
  • Kandydat 17 wrz 2010, 18:39
    Nie wiem co ma kolec w języku do osuwania dziąseł przebiegły A jeka się obija o zęby to może po prostu trzeba go wymienić na krotszy??
    Cytuj
  • Solniczka84 17 wrz 2010, 19:58
    Mi tam się nic o zęby nie obija...uśmiech Jak ktoś sam sobie przekłuwa w domu albo byle gdzie to potem ma takie problemy. Warto odżałować kasę żeby mieć to zrobione profesjonalnie, higienicznie i w ogóle. Trzeba też widzieć co potem robić, jak go pielęgnować.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 17 wrz 2010, 22:22
    A jak już się zagoi po przekłuciu to jest ok? Czy np taki kolczyk nie zahacza i nie robi się mała ranka od tego szarpania? I czy samo przekłuwanie boli bo słyzaszałam, że nieuśmiech
    Cytuj
  • freshuser 18 wrz 2010, 1:39
    Mnie bolało tylko przez dosłownie sekundę, Czasem się zdarzy, że się szarpnie za mocno, ale badzo dobry jest Aftin na wszelkie zakażenia, stany zapalne w jakie ustnej, albo propolis w płunie.
    Cytuj
  • zosiasamosia 18 wrz 2010, 9:02
    A mi opowiadała koleżanka o swojej znajomej, która zrobiła sobie kolczyk i wdało się zalażenie. Ostatecznie udało się uroatować język, ale groziła jej AMPUTACJA!! Ja bym się w życiu na to nie zdecydowała.
    Cytuj
  • yellowphone 18 wrz 2010, 10:02
    Ej bez przesady z tym kruszeniem zębów. Sztanga musi być po prostu dobrze dopasowana!
    Cytuj
  • latynowska8 18 wrz 2010, 12:09
    Wolałabym żeby moja córa odpuściła sobie ten kolczyk, ale boję sie, że jak jej nie pozwolę to zrobi to i tak mimo mojego sprzeciwu. A to będzie jeszcze gorszesmutny Co do salonu i warunków to już ja sama tego dopilnuję. Pewnie jednak sie zgodzę, chociaż mam swoje "ale"...
    Cytuj
  • peana 26 kwi 2011, 0:38
    Jeżeli język przekuwa dobry specjalista to na pewno jest to bezpieczne. Nie wiem czy jest to normą, ale moja koleżanka musiała podpisać dokument, w którym była informacja, że robi to na własną odpowiedzialność i osoba przekuwająca nie odpowiada za żadne skutki uboczne. W tym momencie na pewno bym się zastanowiła nad przekuciem języka przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum