Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kontuzje jak leczyć

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kontuzje jak leczyć

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • hanka100 17 gru 2012, 15:07
    Witam. Ostatnio gram sobie dodatkowo ze znajomymi w tenisa, w zasadzie się dopiero uczę i zdarza się , że mój nadgarstek obrywa i na kilka dni odpadam z gry, czasami na dłużej. Przy okazji puchnie i jest on całkowicie niezdolny do ruchu. Jest może jakiś sposób na przyspieszenie sposobu gojenia? Macie może jakies dobre receptury? uśmiech
    Cytuj
  • toster 18 gru 2012, 16:19
    to nie jest takie łatwe przyśpieszyć gojenie. Przejdz się do lekarza i może zapisze coś ciekawego co ci pomoże a jak nie sprawdze u siebie czy mam jakiś środek który pomaga w takich sytuacjach. Ja grałem dużo kiedyś w kręgle i ciągle miałem takie problemy
    Cytuj
  • 18 gru 2012, 19:23
    na takie bóle dobry jest Viprosal B, spróbuj uśmiech ja kiedyś często trenowałam różne sporty i nadwyrężenia to była codzienność więc coś wiem o tymuśmiech
    Cytuj
  • toster 19 gru 2012, 6:44
    viprosol B polecany jest często przez lekarzy na tego typu problemy, chyba jedyny środek o uniwersalnym zastosowaniu w dobrej cenie
    Cytuj
  • mirka03 19 gru 2012, 22:50
    Takie pytanie do was czy to jest ta maść o której mowa? Bo jak wpisuje na internecie to różne mi wyskakują widocznie są jakieś różne tubki czy jak ? Proszę tylko o potwierdzenie czy to jest to ! uśmiech Pozdrawiam i dzięki za doradzenie maści uśmiech uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum