Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Podrażnienia po depilacji

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podrażnienia po depilacji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • hanka100 18 gru 2012, 16:38
    Cześć. Mam bardzo wrażliwą skórę i w zasadzie każda depilacja kończy się podrażnieniami. Próbowałam zmieniać pianki i maszynki przystosowane dla takich osób jak ja, ale to nic nie dało. Nie wiem co z tym zrobić skrzywienie Może ktoś z Was mi pomoże?
    Cytuj
  • 18 gru 2012, 19:01
    Też mam ten problem skrzywienie cokolwiek używam to mam podrażnienia. Dopiero po paru produktach do tego przeznaczonych znalazłam odpowiednie. Ale one i tak po jakimś czasie chyba przyzwyczajają się zbytnio do skóry i znów są krostki i wszystko pieczeskrzywienie nie wiem co mogłoby pomóc ?
    Cytuj
  • mirka03 18 gru 2012, 20:56
    Sudokrem jest bardzo dobrym kremem na takie otarcia i inne uszkodzenia skóryuśmiech Myślę, że bez żadnego problemu powinien ci pomóc na twój problem uśmiech Ja zawsze stosuje go na podrażnienia- również mam bardzo wrażliwą skórę. W końcu skoro pomaga dzieciom to nam tym bardziej uśmiech Jest delikatny i nie drogi uśmiech A tak apropo to mogę wam polecić bardzo fajnego funpage'a na fb Zajrzyjcie sobie i poczytajcie fajne rzeczy dodają uśmiech Pozdrawiam
    Cytuj
  • toster 19 gru 2012, 6:55
    sudocrem chyba najlepszy jest na takie problemy, na innych forach ludzie często go polecają więc lepszego środka może nie być
    Cytuj
  • mirka03 19 gru 2012, 23:22
    Nie no bez przesady na pewno jest jeszcze wiele innych działających środków na takie rzeczy , ale z pewnością ich cena też jest odpowiednio wysoka a tu masz tanio i dobrze . Zaletą też jest że sudocrem jest bardzo ogólnodostępny. Kupisz go w każdej aptece nawet najmniejszej uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • file-mon 20 gru 2012, 14:31
    Też słyszałam o Sudokremie. Poza tym może warto zainwestować w dobry depilator lub depilację laserową? I kłopot na dłuższy czas z głowy przymrużenie oka
    Cytuj
  • hanka100 15 mar 2013, 15:04
    Dziękuję bardzo za rady. Sudocrem jest o niebo lepszy od tych drogeryjnych kremów. Przede wszystkim nie uczula i bardzo szybko leczy podrażnienia skóry.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum