Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kosmetyki do pielęgnacji włosów... SKUTECZNE., strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kosmetyki do pielęgnacji włosów... SKUTECZNE.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 16 kwi 2014, 21:11
    janna - dzięki za info, mam nadzieję, że efekt będzie szybki. A że paznokcie się wzmocnią przy okazji to też super uśmiech! Podobno na cerę też dobrze działaja ta biosilica
    Cytuj
  • jarzebina 22 kwi 2014, 14:11
    Poszukuję jakiejś dobrej maski do włosów, moje włosy są suche i puszą się strasznie, chciałabym je nawilżyć, wygładzić (niekoniecznie używając do tego prostownicy po każdym myciu). Jakieś rady? Propozycje? Dobre kosmetyki?
    Cytuj
  • Leon99 22 kwi 2014, 18:42
    hmm a moze cos bardziej kompleksowego? Np [url=http://]Beauty Formula[/url] ? Kolagen, skora, wlosy, paznokcie - wszystko na raz!przebiegły
    Cytuj
  • Carmelita 23 kwi 2014, 15:24
    Mnie pomaga błoto do włosów Bielenda, które zawiera glinkę.
    Cytuj
  • zataraa2 23 kwi 2014, 21:25
    ja próbowałam różnych maseczek,odżywek ale moje włosy niestety nie za dobrze na nie reagowały, może i były gładkie ale i ciężkie, takie "ulizane", kiedyś miałam taką w mgiełce chyba timotei i w sumie fajna była, teraz biorę bio silicę i czekam na efekty
    Cytuj
  • janna 25 kwi 2014, 20:49
    Mi odżywki też nie pomagały, jedynie lepiej włosy się rozczesywały i to po masce. Ale pomimo to żadnej innej poprawy. A po bio silice włosy zaczęły ładnie błyszczeć, wyglądać zdrowo i nie wypadały tak jak wcześniej.
    Cytuj
  • AstaLawista 27 kwi 2014, 15:55
    A teraz po przesileniu wiosennymi moje włosy były osłabione i znajoma poleciła mi linię Cece MED Prevent Hair Loss uśmiech Linia zbudowana jest w taki sposób, aby pokazywać walkę z wypadaniem włosów w 3 poziomach
    Cytuj
  • zataraa2 29 kwi 2014, 13:55
    przy osłabionych włosach nie wystarczy odżywianie z zewnątrz, tylko trzeba działać od środka uśmiech, mi się już wydaje że paznokcie mam mocniejsze
    Cytuj
  • malwina098 29 kwi 2014, 19:07
    ja mogę polecić Johna Firede i Toni&Guy, super kosmetyki.
    Cytuj
  • MartynKa79 2 maj 2014, 20:24
    jarzebina napisał:Poszukuję jakiejś dobrej maski do włosów, moje włosy są suche i puszą się strasznie, chciałabym je nawilżyć, wygładzić (niekoniecznie używając do tego prostownicy po każdym myciu). Jakieś rady? Propozycje? Dobre kosmetyki?
    Ja jak ognia unikam silikonów i całego tego chemicznego paskudztwa, które obciąża i zapycha łuskę. Jeśli chcesz coś naturalnego i skutecznego, to polecam Ci coś czego sama używam http://www.phenome.pl/pl/main/produkty/1;121;head_in_heaven/?pid=19. Producent obiecuje regenerację, witalność, wzmocnienie, blask i z tych obietnic naprawdę się wywiązuje. Dorzucam od siebie plusa za świetny skład i bardzo przyjemny zapach. Zresztą - jeśli chodzi o markę Phenome - zawsze jestem oczarowana. uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum