Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do rąk, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do rąk

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • czarnaJagoda 31 lip 2017, 22:30
    Dzięki za namiary! uśmiech Świetna cena, wezmę zapas epiltouch, dla siebie pewnie też. przymrużenie oka
    Cytuj
  • kuba837 23 sie 2017, 9:47
    Olej kokosowy stosuje na dłonie uśmiech
    Cytuj
  • czarnaJagoda 31 sie 2017, 2:41
    Ja wypróbowałam te rękawiczki epiltouch, efekt jest świetny. Teraz regularnie co kilka tygodni robię. uśmiech
    Cytuj
  • Masa 31 sie 2017, 21:05
    A czy prawda to jest, że mogą je stosować faceci? Jestem zainteresowany.
    Cytuj
  • Ecia 31 sie 2017, 22:35
    Masa mogą przymrużenie oka Jak zamówiłam sobie to mój mąż też chciał. Niby na żarty, ale teraz widzę że zadowolony chodzi
    Cytuj
  • czarnaJagoda 4 paź 2017, 9:30
    Faceci mogą, są w większym rozmiarze po prostu, ale nie każdego łatwo namówić. Ja miałam pod górkę, no ale spróbował. uśmiech
    Teraz jak zamawiam, to muszę i dla niego jedne rękawiczki brać, chyba mu się spodobało. wielki uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 16 paź 2017, 20:12
    CzarnaJagoda, ja mojego przed ślubem straszyłam, że go wyślę do kosmetyczki jak nic z dłońmi nie zrobi..
    Teraz widzę że go samego czasem męczą jego dłonie i to jak wyglądają, ale wiadomo.. więc zbyt mocno nie musiałam namawiać teraz...
    Cytuj
  • czarnaJagoda 30 paź 2017, 17:39
    Mój facet na połączenie słów kosmetyczka i dłonie chyba by uciekł... wielki uśmiech
    Na szczęście sam zauważył, że po epiltouch są efekty i nie jest to jakoś szczególnie skomplikowane. Zaczął sie regularnie poddawać tym moim torturom. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Ecia 30 paź 2017, 19:21
    No na mojego te słowa podziałały uśmiech i zaczął smarować, ale efekt nie był tak super jak teraz po rękawiczkach
    Cytuj
  • czarnaJagoda 22 lis 2017, 21:51
    Zdecydowanie rękawiczki epiltouch dają lepszy rezultat niż kremy. Już nie wspominając o tym, że mój facet jeszcze gorzej niż na słowo klucz "kosmetyczka" reaguje na słowa "krem do rąk". Do rękawiczek złuszczających się przekonał, ale o kremie do rąk słyszeć nie chce. wielki uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Pokonac stres!