Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Leczenie nałogów hipnozą - czy ktoś próbował?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Leczenie nałogów hipnozą - czy ktoś próbował?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • jessi_j 16 paź 2010, 16:37
    Ostatnio znajomy zachwalał mi rzucanie palenia dzięki hipnozie. Wystarczyły dwie sesje i od kilku lat nie pali. Sama mam taki problem, zupełnie brak mi sił, żeby z tym zerwać... Myślałam, że jeśli jest to dobra metoda, to mogłabym pójść, tylko trochę się boję takich niekonwencjonalnych sposobów i nie wiem czy spróbować. Może ktoś z Was się w taki sposób leczył? Słyszałam, że pomaga też wyjść z innych nałogów typu alkohol, sex, jedzenie, a nawet z depresji.
    Cytuj
  • aleksander_wielki 16 paź 2010, 19:11
    Osobiście nie wierzę w takie nadprzyrodzone sposoby. Jeśli byłoby to takie proste - idziesz dwa razy na hipnozę i jesteś zupełnie zdrowa, to nie byłoby tylu nałogowców... Jeśli chcesz rzucić palenie idź do lekarza, poradzi Ci od czego zacząć, kup plastry z nikotyną itp.
    Cytuj
  • tusia3 16 paź 2010, 20:25
    Ja wierzę w hipnozę. Moja mama w taki sposób rzuciła palenie. Nie ma się czego bać - musisz znaleźć tylko profesjonalnego i sprawdzonego hipnotyzera, wtedy możesz mieć 100 % zaufanie. Aleksander, Twój argument jest zupełnie bez sensu. Widać, że, myślisz stereotypowo i nie masz pojęcia o hipnozie. Po prostu nie wszyscy są na nią podatni! Znam ludzi, których się nie da zahipnotyzować, wtedy taka terapia jest bezskuteczna.
    Cytuj
  • anka70 16 paź 2010, 21:56
    A jak poznać, czy jest się podatnym? też bym chciała rzucić palenie...
    Cytuj
  • tusia3 17 paź 2010, 0:16
    Najlepiej po prosu zapisać się na sesję hipnozy i spróbować. Trudno to tak od razu ocenić, przynajmniej ja nie jestem tak obeznana w temacie, może się znajdzie jakiś specjalista to wytłumaczy. Z tego co wiem, to osoby, które z natury muszą wszystko kontrolować - z bardzo silnym charakterem są mniej podatne.
    Cytuj
  • cekoladka 17 paź 2010, 8:03
    A można leczyć obżarstwo, albo uzależnienie od słodyczy? Jeśli tak, to pójdę uśmiech
    Cytuj
  • aleksander_wielki 17 paź 2010, 10:03
    Przyznam, że mnie nie przekonałaś tusia3. Dla mnie to zwykłe szarlataństwo i zbijanie kasy na naiwnych ludziach. Przykro mi, ale tak uważam.
    Cytuj
  • dj_micho 17 paź 2010, 10:20
    aleksander_wielki napisał:Przyznam, że mnie nie przekonałaś tusia3. Dla mnie to zwykłe szarlataństwo i zbijanie kasy na naiwnych ludziach. Przykro mi, ale tak uważam.
    Ja też długo tak uważałem, do czasu jak sam nie byłem świadkiem seansu, na którym zahipnotyzowano człowieka. Niesamowite przeżycie - polecam wszystkim niedowiarkom!!! To jest niesamowite, jakie możliwości drzemią w naszym umyśle, wystarczy umieć je wydobyć i zastosować.
    Cytuj
  • elwirka5 17 paź 2010, 10:51
    Ja zrobiłam nawet kurs hipnozy i zgadzam się, że to jest niesamowite zjawisko. Widziałam, jak można tak usztywnić człowieka, żeby bez problemu położyć go na szkle i przejść się po nim - bez żadnych uszkodzeń przymrużenie oka Byłam w szoku, sama dałam się zahipnotyzować i od tego czasu mam problem ze słodyczami z głowy.
    To, że czegoś nie można do końca wytłumaczyć nie oznacza, że nie istnieje. Na prawdę dobra metoda, tylko radzę poszukać fachowca!
    Cytuj
  • AAnka 17 paź 2010, 14:15
    Mój mąż stosował hipnozę jako terapię pomocniczą przy leczeniu alkoholizmu. Sama byłam sceptyczna, ale wszystkie metody dały dobre efekty i nie pije od dłuższego czasu. Oczywiście przy takich nałogach trudno jest mieć 100 % pewność, że tak będzie zawsze...
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum