Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Malowanie się 5 latki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Malowanie się 5 latki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Ogryzka 9 cze 2021, 20:53     (ostatnio zmieniony przez autora 9 cze 2021, 20:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Czy macie sprawdzone kosmetyki dla dzieci, takie które mogłaby mieć 5 latka? Chciałabym sprawić prezent siostrzenicy, która uwielbia chodzić w sukienkach i zawsze długo czesze przed lusterkiem włosy. Wiem że byłaby zachwycona swoimi własnymi kosmetykami, ale jakie wybrać?
    Cytuj
  • Petrova 10 cze 2021, 20:51
    Ale masz na myśli do pielęgnacji czy kolorowe? Czego dokładniej szukasz?
    Cytuj
  • Ogryzka 11 cze 2021, 14:08
    Miałam na myśli kolorówkę. Może jakiś błyszczyk, albo zestaw kosmetyków. Tylko zależało by mi na tym, żeby to było stricte dla dzieci i bezpieczne w stosowaniu. Skład ma dla mnie duże znaczenie.
    Cytuj
  • jarzebina 30 cze 2021, 17:36
    Popatrz na kosmetyki Tibu Naturals, są naturalne, wegańskie i nadają się nawet dla alergików. Absolutnie nie kupuj tych dziwnych paletek ze sklepu z zabawkami, w ogóle nie nadają się do kontaktu ze skórą, nie są przebadane
    Cytuj
  • Ogryzka 4 lip 2021, 13:21
    A gdzie te Tibu Naturals mogę dostać?
    Cytuj
  • Petrova 5 lip 2021, 20:47
    O wegańskich to w sumie jeszcze nie słyszałam, ale też zastanawiam się co z bezpiecznego składu, jak potem bierzesz zmywacz? Powiecie coś więcej? Chętnie bym sprawdziła.
    Cytuj
  • Ogryzka 6 sie 2021, 9:14
    Zamówiliśmy te Tibu Naturals i są super. Mamy błyszczyk malinowy, lakier Fuksja i nowość cienie do oczu o zapachu gumy balonowej uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 9 sie 2021, 19:55
    Taak właśnie te uśmiech Faktycznie wata cukrowa, w każdym razie zapach boski uśmiech Jest na bazie miki, ma w dodatku talk i olejek jojoba i ekstrakt z bambusa.
    Cytuj
  • jarzebina 4 paź 2021, 13:02
    Ogryzka napisał:A gdzie te Tibu Naturals mogę dostać?
    Np. na ich stronie internetowej www.tibunaturls.pl. Ale wydaje mi się, ze na stronie empiku również widziałam.
    Cytuj
  • Ogryzka 28 lis 2021, 11:12
    Ooo weszłam na stronę i jest promocja. Błyszczyki Tibu Kids są akurat po 5 zł. Młoda już sobie wybrała wszystkie po jednym. Przyznam, że dla siebie też wzięłam bo te pomarańczowe obłędnie pachną i sama je lubię uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum