Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

MEDYCYNA ESTETYCZNA, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie  1 2 3 4 5 6 z 6
  • kamilab22 12 kwi 2019, 10:32
    Ja myślę, że MED Estetyka z Lublina jest dużo lepsza uśmiech przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kanita 21 kwi 2020, 20:59
    Moim problemem były blizny, z którymi niestety nie potrafiłam sobie poradzić domowymi sposobami. Zdecydowałam się właśnie na medycynę estetyczną, konkretnie laser frakcyjny/resurfacing w Krakowie, w Centrum Laseroterapii Neonia. Jestem ogromnie zadowolona z efektów.
    Cytuj
  • Tokjo 22 lis 2020, 12:28
    Moja kosmetolog ostatnio namówiła mnie na peeling chemiczny marki PeelMission, buzia jak nowa, zero przebarwień po trądziku czy słońcu.
    Cytuj
  • Kanita 30 lis 2020, 20:22
    Tokjo napisał:Moja kosmetolog ostatnio namówiła mnie na peeling chemiczny marki PeelMission, buzia jak nowa, zero przebarwień po trądziku czy słońcu.
    Odpowiedni moment na zabiegi z kwasami, to był dobry pomysł. W naszym salonie też pracujemy na produktach Peel Mission, dobre jakościowo, więc nie dziwię się, że jesteś zadowolona. Nasze klientki też chwalą.
    Cytuj
  • Marcela90 10 gru 2020, 21:43
    A korzystałaś ze szkoleń od PeelMision?
    Cytuj
  • carbon 31 sty 2021, 17:03
    Moja żona korzysta z medycyny estetycznej i namówiła mnie ostatnio także na taki zabieg. Zgodziłem się i powiem Wam, że naprawdę jestem zadowolony. Myślę, że to kwestia lekarza, do którego żona mnie zabrała - dr Migała z Kliniki Sfera w Warszawie. Naprawdę bardzo profesjonalny i dobrał mi zabieg, który fajnie nawilżył skórę. Pracuję w klimatyzowanym wnętrzu i dużo czasu spędzam w aucie i chyba od tego miałem problem.
    Cytuj
  • posejko 28 mar 2021, 17:27
    jakbyście szukali dobrej kliniki żeby wygładzić zmarszczki czy wykonać operację plastyczną polecam łódzką klinikę Dermed i dr Dorotę Żukowska
    Cytuj
  • moderamonia 28 cze 2022, 17:21
    Polecam Wam klinikę medycyny estetycznej Novique, która oferuje profesjonalne zabiegi z medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Piękny efekt już po pierwszej wizycie!
    Cytuj
  • Inatka93 12 lip 2022, 22:51
    Każdy może polecić inne miejsce, ale dla mnie Arte Derm to najlepsza klinika. Dlaczego?
    - pomogą w eliminacji przebarwień, rozstępów, tkanki tłuszczowej, trądziku (w tym różowatego)
    - poradzą sobie z korekcją uszu, czy nosa
    - mają najlepszego najlepszych chirurgów naczyniowych, zajmującego się m.in. laserowym usuwaniem zmian naczyniowych kończyn dolnych,
    - wspierają pacjenta na każdym etapie leczenia, także i w momencie gojenia się ran
    - dbają o komfort nie dlatego, że im płacisz, tylko dlatego, że zależy im na Twoim komforcie.
    Cytuj
  • wikta 21 lis 2022, 22:44
    Na wygładzanie zmarszczek polecam jechac do łódzkiej kliniki Dermed, do dr Doroty Żukowskiej
    Cytuj
 1 2 3 4 5 6 z 6
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum