Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Modne dodatki, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Modne dodatki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AngelikaSwie 20 lip 2016, 7:53     (ostatnio zmieniony przez autora 6 wrz 2016, 7:35, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja to szczerze powiedziawszy nie przepadam za nadmiarem biżuterii. Ktory jest zresztą w mojej pracy niezbyt wskazany. Mam w pracy dress code, to duża korporacja tak wiec nakładam na siebie zwykle delikatne złote kolczyki i pierścionek

    Mogłąm za to zaszaleć z zegarkiem, Kupiłam sobie taki Atlantic:
    [img][/img]

    prezentuje się na ręce pięknie. Jestem bardzo zadowolona pomimo tego,że nie był taki tani uśmiech
    http://zegarki-atlantic.pl/
    Cytuj
  • alexandra_x 1 sie 2016, 14:13
    A według mnie w okresie wakacyjnym fajnymi modnymi dodatkami są torby z ekologicznych materiałów takie jak w swojej ofercie ma firma Allbag. Mają torby z bawełny, papieru, jutowe, tkane i wiele wiele innych wielki uśmiech Ja bez takich nie ruszam się nad wodę czy na zakupy.
    Cytuj
  • ola_by_ola 20 sie 2017, 13:36
    Oczywiście, że biżuteria, zegarki czy torebki to modne dodatki dla każdej kobiety. Ja zastanawiam się też nad zakupem eleganckiego kapelusza i znalazłam świetną pracownię Sterkowski. Znacie tę markę nakryć głowy? Są na rynku od 1926 roku i to rodzinna firma. Mają piękne kapelusze oraz czapki na różne pory roku i wykonane np. z bawełny, wełny, lnu, harris tweedu. Bardzo mi się podobają ich produkty, bo to kwintesencja ponadczasowego stylu i szyku.
    Cytuj
  • UllKa 21 sie 2017, 15:47
    Piękne zegarki na bransolecie są w aparcie.
    Cytuj
  • modnababka 21 gru 2017, 15:33
    Hej uśmiech
    Jakie dodatki do krótkiej, cekinowej, złotej sukienki wybrać? Dodam, że ma długi rękaw i duże wycięcie na plecach? Chyba klasyczne czarne szpilki i matowa skórzana torebka, no nie?
    Cytuj
  • han26 30 sty 2018, 11:53
    Modnym dodatkiem są bransoletki Fun Fun apart.
    Cytuj
  • Agness5 10 kwi 2018, 10:43
    Dodatki to fajny sposób, żeby nadać charakteru całej stylizacji. Ja lubię modę klasyczną i staram się nie kupować takich ciuchów wzorzystych, które za parę tygodni wyjda z mody. Wole proste fasony a kolorowy dodatek taki jak np. szal ciekawie ozywia,
    Cytuj
  • Lilka589 13 kwi 2018, 13:01

    a jak wam się podobają dodatki z flamingami?
    Cytuj
  • UllKa 22 kwi 2018, 16:13
    Co do zegarków to Albert Riele jest świetną marką.
    Cytuj
  • Ecia 22 kwi 2018, 17:37
    Biżuteria chyba zawsze będzie ponadczasowa przymrużenie oka Obojętnie czy będzie duża czy mała. Ważne by pasowała do całości...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum