Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Najtańsza apteka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najtańsza apteka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • truska 29 gru 2020, 14:26
    Nie wiecie, która apteka stacjonarna jest możliwie tania?? Są w aptekach jakieś promocje dla seniorów w aptekach?W niektorych sklepach się takie promocje w godzinach dla seniorów
    Cytuj
  • Ogryzka 31 gru 2020, 10:11
    Na pewno stacjonarnie w DOZ masz 20% takiej dla seniorów w godzinach od 8 do 12 na wszystkie leki.
    Cytuj
  • Meggi85 31 gru 2020, 10:16
    Moi rodzice załapali się na tą promocję. Dotyczy ona seniorów powyżej 60 roku życia. Przy większej ilości leków można nieźle zaoszczędzić.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 lut 2021, 11:14
    No pewnie. Moi rodzice wykupują spore ilości leków bo oboje są chorzy na cukrzycę, a do tego tata na serce. Takie 20% to nawet w skali miesiąca jest dla nich dużo.
    Cytuj
  • artie 27 lut 2021, 17:27
    Zniżka 20% na leki dla wszystkich miałaby naprawdę spore znaczenie, a dla seniorów szczególnie, bo wiadomo, że u nas w PL te emerytury nie są zbyt wysokie.
    Cytuj
  • Ogryzka 27 lut 2021, 22:44
    Wydaje mi się, że dla każdego taki rabat to dużo. Nie tylko dla osób z małą emeryturą. Chociaż faktycznie, dla starszych osób jest to często duże obciążenie jak trzeba wykupić leki.
    Cytuj
  • Guziczka 7 mar 2021, 18:38
    To prawda, moja babcia wydaje kilka stówek co miesiąc wiec te 20% zniżki w doz to naprawdę dużo.
    Cytuj
  • marg_1 8 wrz 2021, 22:17
    Nie wiecie czy ta promocja w doz na leki dla seniorów jeszcze obowiązuje? Rabat 20%
    Cytuj
  • Marta8001 12 wrz 2021, 12:16
    Tak, promocja nadal obowiązuje, moja babcia była w piątek i dostała rabat.
    Cytuj
  • Meggi85 26 wrz 2021, 9:55
    U mnie nie dość, że obowiązuje oczywiście promocja to mama jak chodzi do DOZ sama to magister zawsze z nią wychodzi i pomaga jej wszystko wybrać. Do tego rabat dla seniora te 20 % i jak dla mnie apteka idealna.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: aspirator
Następna: Depilacja