Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nutridrinki dla diabetyka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nutridrinki dla diabetyka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • truska 20 sty 2022, 15:05
    Znacie jakieś dobre nutridrinki dla osoby starszej będącej diabetykiem? Fajnie by było jakby byly dostępne w DOZie bo mam ich na osiedlu
    Cytuj
  • Marta8001 26 sty 2022, 18:56
    Pewnie, w DOZ kupisz Fresubin Diben on jest dla diabetyków, spory wybór smaków uśmiech
    Cytuj
  • truska 29 sty 2022, 20:35
    dzięki za polecenie, zobaczę sobie ten Diben, czy poza DOZ można je gdzieś dostać? Chcę kupić te nutridrinki
    Cytuj
  • Moniszka 30 sty 2022, 18:39
    My babci kupuję też Diben, ale stacjonarnie w doz najlepsza cena i zawsze spory wybór smaków.
    Cytuj
  • artie 31 sty 2022, 20:06
    Ogólnie, jeśli chodzi o nutridrinki z DOZu, to słyszałam bardzo dobre opinie, też kupowałam Fresubin, kiedy chorowałam uśmiech
    Cytuj
  • jankowa 28 lut 2022, 17:58
    Muszę zapytać w doz o ten Diben dla babci, może jej posmakuje, a jaki smak najczęściej wybieracie?
    Cytuj
  • marg_1 25 mar 2022, 12:09
    jankowa napisał:Muszę zapytać w doz o ten Diben dla babci, może jej posmakuje, a jaki smak najczęściej wybieracie?
    U nas miałam owoce leśne i były bardzo smaczne, ale słyszałam, że inne też są bardzo dobre. Może wypróbuj smaki i sprawdź co najlepiej się przyjmie.
    Cytuj
  • jankowa 30 maj 2022, 19:32
    Kupiłam w DOZ Diben o smaku pralinowym, to był idealny wybór.
    Cytuj
  • DianaM 31 paź 2022, 21:05
    A jakie nutridrinki polecacie, które dostanę w doz?
    Cytuj
  • jankowa 29 gru 2022, 21:37
    Zleży od schorzenia i tego czego oczekujesz, w doz jest naprawdę duży wybór nutridrinków w dobrych cenach, na pewno pani coś Ci doradzi w aptece.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum