Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Odżywiacie się zdrowo ?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odżywiacie się zdrowo ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 31 sty 2014, 23:35
    No dobrze, a jak sobie radzicie ze wzdęciami? Błonnik, błonnikiem, ale problem jest.
    Cytuj
  • PatrycjaZak 7 lut 2014, 18:59
    Moim zdaniem dobrą pomocą, jeżeli chodzi o zdrowe odżywianie jest również zmiana nawyków żywieniowych. Pod tym względem pomocna może być aplikacja mobilna Befit, która poprzez zabawne hodowanie warzywa podaje różnego rodzaju porady żywieniowe.
    Cytuj
  • 13 lut 2014, 10:24
    Ja myślę, że odpowiednie odżywianie pomoże na wszystkie wzdęcia i inne. Warto się zdrowo odżywiać, codziennie rano jogurt to podstawa!
    Cytuj
  • jarzebina 13 lut 2014, 18:44
    ja ostatnio próbuję przepisów z fb przymrużenie oka na fanpage diety cambridge sporo zamieszczają, niektóre są naprawdę świetne uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 17 lut 2014, 2:52
    Szczerze mówiąc nie sądzę, aby przeszły mi wzdęcia na skutek odpalenia takiej aplikacji przymrużenie oka Możecie podpowiedzieć coś hmm.. bardziej doustnego na przykład? przymrużenie oka
    Cytuj
  • Meggi85 1 mar 2014, 0:31
    jarzebina napisał:ja ostatnio próbuję przepisów z fb przymrużenie oka na fanpage diety cambridge sporo zamieszczają, niektóre są naprawdę świetne uśmiech
    Byłam na ich fanpage, ale już po świętach niestety. Świetny maja przepis na pulpety z karpia. Uwielbiam ryby.
    Cytuj
  • moneymaker913 2 mar 2014, 16:34
    MartynKa79 napisał:No dobrze, a jak sobie radzicie ze wzdęciami? Błonnik, błonnikiem, ale problem jest.
    Tu masz liste produktow http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Niezdrowe,produkty,na,ktore,trzeba,uwazac,1-30674-1.html na ktorych trzeba unikac jak ognia. Sprawdz moze cos jesz z tego i to jest powodem problemow.
    Cytuj
  • Kotsu 4 mar 2014, 13:39
    Mi niestety nie wychodzi to zdrowe odżywanie. przymrużenie oka
    Cytuj
  • jarzebina 5 mar 2014, 12:56
    no to niech Cię ktoś tego nauczy przymrużenie oka Mi poszło łatwo, zdrowe nawyki pozostały mi po diecie Cambridge, jakoś tak weszło mi to w krew i zostało przymrużenie oka
    Cytuj
  • sloneczko9 10 kwi 2014, 14:51     (ostatnio zmieniony przez autora 16 kwi 2014, 7:31, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja staram się odżywiać zdrowo z uwagi na siedzącą pracę przymrużenie oka Spędzam przy komputerze ponad 10 godzin dziennie i nie mam czasu na siłownię tak więc raczej szybko bym utyła. Nie chcę do tego doprowadzić.
    Uwielbiam fast foody ! I naprawdę ciężko mi było z nich zrezygnować. Do czasu kiedy odkryłam frytki ... Farmfrites : http://www.farmfrites.pl/b ! Zachowują one praktycznie wszystkie składniki odżywcze ponieważ przygotowywane są z najwyższymi standardami a przy tym są bardzo smaczne przymrużenie oka Najlepiej smakują upieczone w piekarniku i podane ze smaczną polską rybką.
    Pycha !
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Kremy z filtrem