Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Pieczenie w gardle

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pieczenie w gardle

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • aleksis 19 mar 2019, 20:49
    jakie macie sposoby na pieczenie w gardle?
    Cytuj
  • aita 20 mar 2019, 18:30
    Zrób sobie płukankę wody z solą, działa ściągająco, jak mnie gardło piecze to sobie robię, fajni też działa apicold do psikania gardła, przeciwzapalny jest i przeciwbakteryjny, jak masz jakiś stan zapalny to szybciej przejdzie
    Cytuj
  • Masa 20 mar 2019, 20:16
    Nie piecze przy psikaniu? Znam tylko taki do nosa o tej nazwie, chętnie spróbuję jak jakość.
    Cytuj
  • Masa 31 mar 2019, 21:52
    To w takim razie i ja sobie kupię. Powiesz jaka cena?
    Cytuj
  • Daria05 3 kwi 2019, 11:08
    aleksis napisał:jakie macie sposoby na pieczenie w gardle?
    Kup sobie w aptece cytrynowy Cevitt Gardło do ssania. Szybko zadziała. Ja stosuję, na różne gardłowe dolegliwości.
    Cytuj
  • Chan 11 kwi 2019, 10:19
    Uzywałem przez jakis czas ten cevitt gardło, faktycznie jest pomocny. Po jakims czasie infekcja mi już nie wracała.
    Cytuj
  • Petrova 15 kwi 2019, 23:15
    No bo on świetnie łagodzi podrażnienie i koi cały dyskomfort jaki towarzyszy infekcji.
    Cytuj
  • aleksis 6 cze 2019, 13:00
    Całkiem fajnie działają te tabletki https://www.doz.pl/apteka/p131439-DOZ_PRODUCT_Porost_Islandzki_pastylki_do_ssania_30_szt. porost islandzki nawilża i szybko łagodzi ból, dla mnie niezastąpiona rzecz w domowej apteczce bo często łapię infekcje gardła, teraz klima też robi swoje
    Cytuj
  • Quku 26 paź 2019, 16:44
    A czy ten Cevitt to bezpieczny jest? Nie mieliście po nim żadnych uczuleń czy coś tego typu?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum