Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

E - recepta, gdzie wykupię?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

E - recepta, gdzie wykupię?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 9  
  • Chan 21 mar 2019, 16:18
    Ktoś już miał e-receptę i się orientuje gdzie mogę takową wykupić? Dostałem bowiem od lekarza e-receptę, ale zapomniałem dopytać co i jak z tym. Będę wdzięczny za wszelką pomoc w tym temacie.
    Cytuj
  • Zanita 27 mar 2019, 19:34
    Z tego co się orientuję e-receptę możesz bez problemu wykupić już w aptekach DOZ, sama nie korzystałam jeszcze ale widziałam ostatnio taką naklejkę na ich drzwiach.
    Cytuj
  • aleksis 28 mar 2019, 10:57
    I jak to wygląda w praktyce? trudno się taką receptę realizuje? Pokazuje się tylko kod w aptece?
    Cytuj
  • Chan 4 kwi 2019, 10:07
    Nie wiedziałem, że w DOZ można cos takiego realizować. A gdzie w ogóle szukać stacjonarnych aptek DOZ?
    Cytuj
  • aleksis 9 kwi 2019, 22:43
    pierwsza e-recepta za mną, nie było tak źle, wydaje mi sie to wygodniejsze niż taka tradycyjna, pokazujesz kod i gotowe, a co do doz to na pewno na ich stronie jest lista albo w mapach google znajdziesz najbliższą
    Cytuj
  • Zanita 24 kwi 2019, 1:58
    Dokładnie tak, lekarz wystawia e-receptę, Ty idziesz do apteki, pokazujesz kod z maila/smsa i bez problemu wykupujesz lek uśmiech
    Cytuj
  • Masa 26 kwi 2019, 22:32
    I tylko tak to wygląda takie realizowanie e-recepty? Pytam bo nigdy wcześniej takiej nie realizowałem.
    Cytuj
  • tartinka 26 kwi 2019, 23:03
    E-recepta jest super prosta do zrealizowania, nie ma się czego bać. Mi się podoba to że na pewno jej nie zgubię, wszystko mam w telefonie, jak nie chcę całej recepty wykupywać to też nie problem.
    Cytuj
  • Masa 7 maj 2019, 11:35
    Na realizację takiej e-recepty długo się w ogóle czeka? Czy to jest tak jak przy normalnej recepcie, że leki wydawane są od razu?
    Cytuj
  • Luiziana 13 maj 2019, 14:35
    czas realizacji e-recepty niczym nie różni się od zwykłej. Jak nawet nie ma leku, który jest na e-recepcie, robia sobie odpis i napewno ci nie przepada. korzystam
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 9  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: pieczenie w gardle