Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - czy ktoś próbował?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - czy ktoś próbował?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • casinda_ebe 4 wrz 2010, 10:17
    Ostatnio słyszałam od znajomej, że jej mama przedłużyła i zagęściła sobie rzęsy. Podobno wygląda to fenomenalnie i bardzo naturalnie... Sprawdzałam na favore, można znaleźć taką usługę, trochę jednak kosztuje, dlatego moje pytanie do Was - czy ktoś już robił sobie coś takiego i jak długo utrzymuje się efekt?
    Mam dość rzadkie i krótkie rzęsy, więc jeśli daje to naprawdę dobre efekty, to chętnie sobie coś takiego zafunduję uśmiech
    Cytuj
  • Stinaa 4 wrz 2010, 11:27
    Ja sobie zrobiłam takie rzęsy przed swoim ślubem, efekt był zachwycający! A utrzymał się dość długo, bo ponad dwa miesiące (kosmetyczka dawała gwarancję na 4-6 tygodni) ale to ponoć zależy od tego jak szybko wypadają Ci rzęsy własne, bo zabieg polega na tym, że do każdej rzęsy dokleja się pojedynczą. Kosztuje to rzeczywiście sporo, ja się załapałam na mega promocję, bo moja kosmetyczka dopiero co nauczyła się to robić i w sumie to jeszcze chciała poćwiczyc, więc zapłaciłam 200zł.
    Rzęsy miałam faktycznie cudowne, jak Marylin Monroeprzymrużenie oka
    Cytuj
  • caipirinha 4 wrz 2010, 11:44
    Ja się przed slubem dowiadywałam i usłyszałam cenę 450zł, ale jak poszukałam dłużej to znalazłam za 350przymrużenie oka Kosztuje to rzeczywiście sporo, więc raczej mało kogo stać żeby na co dzień sobie takie rzęsiory fundować. Ale na specjalną okazję można mieć wymarzone rzęsy, czułam się jak królowawielki uśmiech
    Cytuj
  • nafnafff 4 wrz 2010, 15:31
    450 złotych??? O kurka... aż zaniemówiłam na chwilę. Ja rozumiem, są takie okazje, że człowiek chce się zrobić na tzw bóstwo... ale za przyklejenie paru sztucznych rzęs tyle forsy to jak dla mnie gruba przesadaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Iolla007 4 wrz 2010, 18:15
    Ale efekt jest naprawdę rewelacyjny, nie stać mnie na takie przyjemności, ale jak będę wychodzić za mąż to kto wie, może się szarpnę by wyglądać jak bogini! Raz się żyje w końcu...przymrużenie oka
    A wie ktoś ile trwa taki zabieg? To musi być potwornie pracochłonne.
    Cytuj
  • Aurelka 4 wrz 2010, 19:30
    Ja nie robiłam sobie tych rzęs, ale wiem, że są tęz rzęsy w kępkach do przyklejania i to jest o wiele tańsza. A jak się nie przesadzi z ilością i długością to wyglada też bardzo fajnie, widzialam u koleżankiuśmiech
    Cytuj
  • Stinaa 4 wrz 2010, 20:31
    Nie no, jednak to sie nie umywa do opcji doklejania pojedynczych rzęs. Kępki poznasz z kilometra, a te pojedyncze wygladaja bardzo naturalnie i to jest w tym wszystkim najlepsze! Także może to i kosztuje sporo, ale różnica jest ogromna.
    Cytuj
  • latynowska8 4 wrz 2010, 21:38
    Takie kępki można sobie nawet przykleić samemu w domu, chociaż nie jest łatwo, ale da się i wcale nie wygląda to tak nienaturalnie do wieczorowego makijazu i stroju. Tylko zależy jaka gęstość i długośćuśmiech

    Cytuj
  • Iolla007 4 wrz 2010, 23:08
    Chyba muszę spróbować z tymi kępkami A jak to technicznie wygląda?uśmiech Jest jakiś specjlany klej do tego?
    Cytuj
  • latynowska8 5 wrz 2010, 1:41
    Najpierw robi się mkaijaż, kępki przykleja się na pomalowane (łącznie z tuszem do rzęs) oczy. Trzeba je po prostu przykleic za pomocą pęsetki na linii rzęs. A jeśli chodzi o klej to polecam klej Duo, bezbarwny.

    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum