Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Pytanie do Panów, nader istotne :P, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pytanie do Panów, nader istotne :P

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Damona 6 gru 2011, 11:46
    blackout88 napisał:Przy braniu tego rodzaju odżywek jak metadrol, trzeba dietę mieć bardzo restrykcyjną, wszystko powinno być bardzo zbilansowane między sobą, tak samo w braniu odżwyek typu nitrobolon , testosterol czy universal storm, wszystkie one muszą iść w parze z ostrym treningiem no i oczywiście dobrą dietą. Na forach kulturystycznych wszystko znajdziesz :]
    A Jak metadrol wygląda na tle tejże konkurencji ? Na forach piszą, że jest lepszy ale wolałabym usłyszeć opinię kogoś kto używał ?
    Cytuj
  • blackout88 9 gru 2011, 11:04
    Generalnie jak poczytasz fora kulturystyczne to na większości z nich objeżdżają te odżywki ale w Polsce tylu znawców co producentów i osób chodzących na siłownię, nie widziałem żadnych badań potwierdzających skuteczność nitrobolon , testosterol czy universal storm. Sam brałem natomiast i efekty mam, stąd moja opinia, jednak akceptuje, że na kogoś mógł nie działać aż tak mocno jak na mnie :]
    Cytuj
  • Damona 12 gru 2011, 13:40
    Po części się zgadzam, niemniej głupie w tym wszystkim jest to, że nikt nie zrobił dokładnych badań z zakresu wpływu odżywek na ludzki organizm, cóż pozostaje nam szukanie opinii innych użytkowników. Czytałam gdzieś, że metadrol stosowany jest też przez osoby ciężko pracujące fizycznie, to prawda ?
    Cytuj
  • blackout88 14 gru 2011, 13:32
    Tak Damona też słyszłałem, że metadrol może być stosowany prze pracowników fizycznych... pewnie nie dam im takich samych efektów, zresztą ciekawa sprawa, muszę poszperać w tej sprawie ...
    Cytuj
  • Damona 29 gru 2011, 13:56
    blackout88 napisał:Tak Damona też słyszłałem, że metadrol może być stosowany prze pracowników fizycznych... pewnie nie dam im takich samych efektów, zresztą ciekawa sprawa, muszę poszperać w tej sprawie ...
    I jak doszukałeś się czegoś w tej sprawie ? Myślisz, że efekty będą podobne ?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum