Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Sezon infekcji - jak sobie radzicie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sezon infekcji - jak sobie radzicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zuzia83 17 kwi 2014, 23:38
    Jak się pracuje z ludźmi, którzy są przeziębieni to warto stosować żele antybakteryjne do rąk - można dzięki temu uniknąć złapania wirusa. Takich żeli jest mnóstwo w sklepach, ale moim ulubionym jest Clean Hands, ze względu an szybkość działania czyli wchłaniania.
    Cytuj
  • 18 kwi 2014, 9:55
    Ja chodzę w maseczkach z castoramy wielki uśmiech
    Cytuj
  • Leon99 22 kwi 2014, 18:43
    Slyszalem, ze sok z noni jest teraz 'na topie'? Sa rozne preparaty, ktore go zawieraja, np [url=http://vitero.pl/pl/p/Polinesian-Noni-sok-946-ml/107]Polinesian Noni[/url]. Probowal ktos z Was? - ponoc rewelacja!przebiegły
    Cytuj
  • likaoon 28 kwi 2014, 19:07
    To pelavo, o którym wcześniej tu wspominano, można dostać gdzieś poza apteką?
    Cytuj
  • niccole81 30 kwi 2014, 15:21
    Mój sprawdzony sposób kiedy czuję się niewyraźnie to ciepła herbata z miodem i cytryną, dużo witaminy C, ciepły koc i [url=http://]skarpety narciarskie[/url]. Wygrzewam się tak cały wieczór, a rano jestem jak nowo narodzona wielki uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 1 maj 2014, 2:04
    Ja radzę sobie w sumie na kilka sposobów. Ostatnio postawiłam na mydlo antybakteryjne, więc Dettol jest u nas w domu zawsze obecny. Naczytałam się artykułów o tym jak wiele "zlego" przynosi się na dłoniach z zewnatrz.
    Cytuj
  • MartynKa79 4 maj 2014, 10:07
    Równie wiele złego dzieje się z powodu zbyt pobieżnego mycia rąk. Trochę mydła, opłukać i po 10 sekundach po sprawie. To zdecydowanie nie zadziała!
    Cytuj
  • migo 5 maj 2014, 23:03
    Meggi ja kupiłam Dettol kiedy dowiedziałam się że przez nie mycie rąk można złapać owsiki, które są uciążliwe i ciężkie do wypędzenia. Straszne robactwo skrzywienie Nie ma co ryzykować,, musimy dbać o nasze zdrowie.
    Cytuj
  • Jarzebina100 15 maj 2014, 12:12
    MartynKa79 napisał:Równie wiele złego dzieje się z powodu zbyt pobieżnego mycia rąk. Trochę mydła, opłukać i po 10 sekundach po sprawie. To zdecydowanie nie zadziała!
    Ano niestety, pomimo wywieszanych w wielu miejscach publicznych informacji o poprawnym myciu rąk, niewielki procent społeczeństwa się do tego stosuje.. :/
    Cytuj
  • favcia 15 maj 2014, 15:05
    To chyba kwestia lenistwa, trochę nieświadomości zagrożeń, trochę mama nie nauczyła i tak to wychodzi. Szkoda żeby nam rosło pokolenie brudasów, uważam, że już w szkole powinna być edukacja w tym temacie, pomimo nauki rodziców w domu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum