Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ulubione kosmetyki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ulubione kosmetyki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • miniata 9 mar 2020, 17:16
    Jakie są wasze ulubione kosmetyki? macie takie które regularni kupujecie?
    Cytuj
  • faworytka51 11 mar 2020, 23:47
    Lubię testować różne kosmetyki, ale mam kilka ulubieńców do których ciągle wracam. Mój numer jeden to pomadka oeparol z olejem z wiesiołka Nic tak dobrze nie działa na moją suchą skórę ust Fajnie nawilża, zapobiega przesuszaniu ust, a że często stosuję matowe pomadki, które bardzo wysuszają skórę ust to musze pamiętać o regularnym stosowaniu pomadek ochronnych
    Cytuj
  • karmelcia 10 cze 2020, 22:50
    Z pomadek ochronnych to bardzo lubię te z kneipp, mają 100% naturalny skład, fajnie nawilżają i łądnie pachną. Mam wanilową w torebce uśmiech, codziennie kilka razy w użyciu jest.
    Cytuj
  • Kanita 19 cze 2020, 23:58
    Od jakiegoś czasu miałam problem z podkrążonymi oczami, popuchnięte, podsiniałe, mniej napięte. Nie wiem czy to kwestia zmęczenia, czy po prostu się starzeję, ale zainwestowałam w dobry krem pod oczy. Postawiłam na Organiczny krem pod oczy Aegli - kupiłam w Centrum Neonia, w Krakowie. I jestem zadowolona, bo pierwsze efekty na plus widziałam już po kilku użyciach. A wcześniej próbowałam innych kremów, bez rezultatu, jak widać,skład kosmetyku ma ogromne znaczenie.
    Cytuj
  • izapixi 15 wrz 2020, 22:16
    też pomadkę oeparol lubię i używam regularnie, jak do tej pory nie znalazłam niczego tak nawilżającego do ust, moje dosyć szybko stają się spierzchnięte, a jak stosuję pomadkę regularnie to takiego problemu nie ma
    Cytuj
  • patrysiak 25 paź 2020, 20:56
    Bardzo lubię kosmetyki z Bielendy. Lata używam, mają naprawdę dobre i nie drogie kosmetyki. Uwielbiam ich naturalną linie Eco Nature. Polecam
    Cytuj
  • Zonka25 22 lis 2020, 11:38
    Bardzo polubiłam kosmetyki SOLVERX, mam od nich krem do twarzy i teraz kupiłam balsam, super nawilżają, dobre skład a ceny w porządku.
    Cytuj
  • posejko 28 mar 2021, 20:15
    Bardzo polubiłam olejek wonny do perfumowania Nefretete z Abisynii.Nie tylko super nawilża ciało, jest ono mega delikatne,skóra niczym jedwab. długo pozostawia piękny egzotyczny zapach . Nadaje się do masażu . Uwielbiam ten olejek
    Cytuj
  • milla88 22 sie 2021, 23:06
    Bardzo lubie kosmetyki polskiej marki Bielenda, tym bardzie że mają i naturalne kosmetyki , i dla wegan. Dobre i nie drogie. Super jes np. ta linia do pielęgnacji twarzy Eco Sorbet mam tej linii pianke do mycia twarzy nawilzająco kojąca
    Cytuj
  • Pakitta 24 paź 2021, 22:48
    Oj tak Bielenda to super marka, no i polska co mega cieszy. Mam od niej sporo kosmetyków, jedną z ulubionych linii jest ta naturalna Eco Nature
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: opryszczka
Następna: prostownica