Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zdrowe Żywienie i Odchudzanie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zdrowe Żywienie i Odchudzanie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ivette25 9 kwi 2013, 20:27
    Gdy zaczynałam się odchudzać wprowadziłam zdrową dietę i ćwiczenia. Ale efekty nie były tak szybkie jak bym chciała. Brałam tabletki Therm Line przed ćwiczeniami i wreszcie zaczęłam chudnąć. Teraz już je odstawiłam. ale z diety i ruchu nie zrezygnowałam. Bo nie chcę znowu efektu jojo jaki miałam przy wcześniejszych ochudzaniach.
    Cytuj
  • zonja 10 kwi 2013, 9:47
    Ale wiesz, że po przerwie możesz wrócić do therm line aby utrzymać swoja wagę w normie?
    Cytuj
  • kalia85 11 kwi 2013, 2:21
    Ja miałam zawsze swój specyficzny sposób na odchudzanie - kupić jakieś super spodnie albo seksowny komplet bielizny besame - ale to musi być coś naprawdę porządnego i wartościowego, żeby mieć dużą motywację, no i kupowałam rozmiar mniejsze, a wtedy motywacja rosła, żeby schudnąć do super ciuszka.

    Później, kiedy już wchodziłam w to i dobrze wyglądałam, no to po kilku tygodniach czy kilku miesiącach, kupowałam kolejne mniejsze. Najpierw sprawdzałam na spodniach i schudłam o 3 rozmiary, a potem już kupowałam bieliznę, żeby "dopracować" biodra, żeby w każdym majteczkach wyglądały odpowiednio.

    Nie twierdzę, że to łatwe, ale po sobie wiem, że możliwe. No i utrzymanie nie jest trudne, bo co się spodnie źle zapinają albo bielizna źle leży, no to już sygnał, żeby się bardziej pilnować.
    Cytuj
  • victoria37 11 kwi 2013, 19:31
    Karnecik na basen, rowerek stacjonarny w domu, suplement diety z brazylijskiej jagody acai berry, zero pieczywa - to mój sposób nie tylko na zrzucenie wagi ale i na trzymanie potem takiej wagi jaką chcę. Działa!
    Cytuj
  • olanowik 17 kwi 2013, 13:55
    Dla zdrowego odżywiania proponuje dobrą dietę, którą pomoże Ci ułożyć lekarz specjalista. I oczywiście w Twoim rozkładzie dnia nie może zabraknąć ćwiczeń przymrużenie oka Dobrego specjalistę znalazłam na kliniki i centra medyczne.
    Cytuj
  • janna 17 kwi 2013, 19:08
    Ćwiczenia to podstawa, nawet przy łykaniu suplementów wspomagających odchudzanie, ćwiczyć trzeba.
    Cytuj
  • Ivette25 18 kwi 2013, 19:07
    Trzeba zawsze ćwiczyć, bo tabletki to tylko wspomagacz odchudzania. Kiedyś trzeba przestać je brać, a wtedy naszą formę trzymają dieta i ćwiczenia.
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 8 paź 2013, 12:18
    Dobry pomysł z tym kupieniem sobie za ciasnej bielizny żeby nie jeść i schudnąć, żeby się w nią wbic hahaha.
    Ja ostatnio stawiam na jedzenie z półki "fit". Niektóre restauracje (jak np ta: [url=http://]restauracja w Rzeszowie[/url] - Kulinarny Świat) to juz nawet serwują klientom takie specjalne menu fit - gdzie na kazdy tydzień sa opracowane diety konkretne tak, że posiłki sa i urozmaicone i dietetyczne). Też myślę, że takie jedzenie to dobry pomysł - lepszy niz głodówka.
    Cytuj
  • plny 10 paź 2013, 10:32
    Ja tam nigdy żadnych tabletek nie brałem no i w utrzymaniu kondycji wystarcza mi dobra dieta i ćwiczenia.
    Cytuj
  • zylek 10 paź 2013, 13:22
    Stosujcie naturalne metody odchudzania to problemów nie będziecie mieć.
    Produkt na odchudzanie musi być przede wszystkim dopuszczony do sprzedaży w Polsce, powinien mieć naturalny skład i być oryginalny. Nawet nie oczekujcie, że zdołacie się odchudzać na podróbach z bazaru...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum