Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zmniejszanie piersi, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zmniejszanie piersi

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nouv88 10 mar 2011, 21:53
    Panom się wydaje, że duże piersi to taka ozdoba. Nie wiedzą jak ciężko z nimi żyć. Poza tym z czasem nie ma rady - robią się obwisłe, bo grawitacja robi swojeprzymrużenie oka A co do operacji to radzę obejrzeć sobie galerię na stronie kliniki, która takie operacje wykonuje i przygtować się na to, że będzie ból i blizna. Osobiście niestety nie słayszałam, żeby NFZ coś takeigo finansował. Jakoś nie chce mi si w to wierzyć...
    Cytuj
  • 8I5I 10 mar 2011, 22:51
    Możliwość taka teoretycznie jest, tylko lekarz musi stwierdzić, że istnieją medyczne wskazania. Radźcie mi co mam mu powiedzieć żeby sięwzruszył moim losem... Musi mi dać to skierowanie, bo ta operacja to moja szansa na normalne życiesmutny
    Cytuj
  • Iolla007 11 mar 2011, 1:56
    No powiedz, że Cię boli kręgosłup i ramiona, o tych bólach glowy mu powiedz... Zresztą jak trafisz na takiego co się będzie opierał to możesz iść do innego lekarza. Nie daj się latwo spławić, bo warto powalczyć jesli to dla Ciebie tak ważne.
    Cytuj
  • pacjentka 11 mar 2011, 8:31
    Oj rozumiem ten problem... też mam problem z biustem, któy jest za duży, zbyt obwisły, za mało jędrny i w ogóle paskudny. Mam problem ze znalezieniem stanika, ale nawet porządny (czytaj: drogi) biustonosz nie jest w stanie naprawić sytuacji. Tyle, że już sie chyba nie zdecyduję na operację... Ale wiem jaką zmorą potrafią być duże piersi. Mam 80 D.
    Cytuj
  • Iolla007 11 mar 2011, 11:33
    Ojej, nie przesadzaj. Chyba jesteś za bardzo krytyczna wobec siebie? kobiety tak mająprzymrużenie oka
    Cytuj
  • nouv88 11 mar 2011, 13:06
    Coś w tym jest niestety. Mamy tendencję do samoudręczaniaprzymrużenie oka widziałam kiedyś taki rysunek: ładna, zgrabna kobieta patrzy w lustro i widzi w nim brzydulę z nadwagą. Na drugim ryzunku łysiejący facet z brzuchem patrzy w lustro i widzi adonisawielki uśmiech I niestety wiele w tym prawdy.
    Cytuj
  • Tre30n 11 mar 2011, 15:34
    80D to jeszcze nie takie duże... ja bym powiedział, że takie w sam razuśmiech Serio.
    Cytuj
  • panchita 11 mar 2011, 16:42
    nouv88 napisał:Coś w tym jest niestety. Mamy tendencję do samoudręczaniaprzymrużenie oka widziałam kiedyś taki rysunek: ładna, zgrabna kobieta patrzy w lustro i widzi w nim brzydulę z nadwagą. Na drugim ryzunku łysiejący facet z brzuchem patrzy w lustro i widzi adonisawielki uśmiech I niestety wiele w tym prawdy.
    No wiem, wiem. Ale ciężko pokochać taką część ciala, która sprawia tyle problemów. Dla mnie biust jest źródłem kompleksów głównie z powodu facetów. Nasłuchałam sie tyle obleśnych komentarzy, że rzygać się chce.
    Cytuj
  • 8I5I 11 mar 2011, 18:18
    Miseczka D pewnie może być atrakcyjna, ale to zależy od proporcji ciała, wzrostu. Niestety jest różnica między dużym, jędrnym biustem a ogromnym i obwisłym, bo co tu dużo gadać... przy takim rozmiarze piersi po prostu wiszą. Ehsmutnysmutnysmutny
    U mnie też kolejny problem to relacje damsko-męskie...
    Cytuj
  • Xanadu70 11 mar 2011, 20:46
    Ja po urodzeniu dzieci też mam wiele "ale" do swoich piersi... Rozważałam zabieg podnoszenia biustu, ale trochę mi brakuje odwagi, to w końcu operacja. No i kosztuje niemało. Gdyby można bylo to zrobić w ramach państwowej służby zdrowia to bym się chyba zdecydowała...uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Skup włosów
Następna: Pokonac stres!