Favore.plForumPozostałe tematy

Apteczka w domu, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Apteczka w domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 9 z 9  
  • karmelcia 22 maj 2021, 20:27
    macie jakieś środki do czyszczenia uszu w domowych apteczkach?? W aptece mi polecono Vaxol, to produkt jednoskładnikowy na bazie oliwy z oliwek, można go aplikować w każdej pozycji i mogą go stosować wszyscy domownicy
    Cytuj
  • miniata 23 maj 2021, 14:14
    gdzie najczęściej kupujecie leki? Wiem, że w DOZ jest promocja dla seniorów i osoby po 60tce mogą dostać rabat 20%
    Cytuj
  • Guziczka 28 maj 2021, 11:33
    Tak, ta promocja w DOZie jest snaprawdę spoko, wykupuję tam rodzicom i dziadkom leki, 20% zniżki to naprawdę sporo.
    Cytuj
  • grzyb_h 30 maj 2021, 12:08
    Dla osób które ciągle mają recepty i są pod kontrolą kilku różnych specjalistów to całkiem sporo tego comiesięcznie mają. Takie - 20% to całkiem spory rabat. Fajnie, że DOZ takie coś zrobiło.
    Cytuj
  • Zyjka 20 cze 2021, 18:25
    Zgadza się, moja babcia teraz co miesiąc kupuje leki w doz, można powiedzieć, że kupili ją tą promocją uśmiech
    Cytuj
  • Karii 20 cze 2021, 18:33
    A możecie przypomnieć w jakich to godzinach trzeba się udać do apteki?
    Cytuj
  • miniata 21 cze 2021, 22:23
    jak chcesz kupić te leki w promocji to są w godzinach 8-12:00 taniej
    Cytuj
  • Karii 29 cze 2021, 18:09
    A to widzisz, moja babcia była ostatnio w innych godzinach pytała i właśnie nie było promocji, powiem aby poszła przed 12:00
    Cytuj
  • Ogryzka 29 cze 2021, 23:17
    Karii napisał:A to widzisz, moja babcia była ostatnio w innych godzinach pytała i właśnie nie było promocji, powiem aby poszła przed 12:00
    Tak od 8 do 12 w DOZ jest ta promocja. Warto korzystać. Szczególnie, że osoby starsze najczęściej robią zakupy właśnie rano.
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2021, 14:27
    Ogryzka napisał:
    Karii napisał:A to widzisz, moja babcia była ostatnio w innych godzinach pytała i właśnie nie było promocji, powiem aby poszła przed 12:00
    Tak od 8 do 12 w DOZ jest ta promocja. Warto korzystać. Szczególnie, że osoby starsze najczęściej robią zakupy właśnie rano.
    Szczególnie że to obejmuje osoby 60+ a wtedy najwięcej niestety leków i zaczynają się choroby. Moja mama całkiem sporo miesięcznie leków wykupuje.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Dobry psycholog