Favore.plForumPozostałe tematy

Co kupic mężowi pod choinkę?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co kupic mężowi pod choinkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 z 2
  • Leon99 8 lis 2015, 20:56
    hmm a widzialas moze oferte na stronie: [url=http://www.superprezenty.pl/]superprezenty.pl[/url]? Maja idealne meskie prezenty: strzelnica, kosztowanie whisky, roznego rodzaju przejazdzki luksusowymi autami itp itd - miazga!
    Cytuj
  • Natalia28 11 gru 2015, 6:32
    Moje słonko dostanie coś do golenia. Jest brodaczem i szczerze nienawidzę tej brody. Obiecałam, że będę mu kupować sama kosmetyki do golenia, byle się golił język Kupiłam mu już balsam Amway, bardzo solidny kosmetyk, jakbyście chciały odgapić pomysł język
    Cytuj
  • Daria05 18 gru 2015, 12:30
    najlepiej spytać się co mu jest potrzebne. Mój zażyczył sobie dobry alkomat (alkohit x5), więc taki prezent dostanie. Plus jeszcze breloczek do kluczy jako niespodziankę.
    Cytuj
  • wojowska1985 18 gru 2015, 20:55
    Jak tu pisze forumowicz Leon99 postaw na coś ekstremalnego, skoki spadochronem, go karty, quady i buggy http://taakiprezent.pl/pl/o/jazda-quadem, kupowałam także z tej strony prezenty, bo troszkę późno się za to zabrałam, a nie chciałam aby kurier nie dostarczył mi na święta. Jest tutaj bardzo fajna sprawa bo kupić możesz w formie vouchera pdf który przychodzi ci na e-maila od razu po zakupie.
    Cytuj
  • jarzebina 21 gru 2015, 1:33
    Daria05 napisał:najlepiej spytać się co mu jest potrzebne. Mój zażyczył sobie dobry alkomat (alkohit x5), więc taki prezent dostanie. Plus jeszcze breloczek do kluczy jako niespodziankę.
    Bardzo fajny alkomat, kumpel ma i jest z niego bardzo zadowolony. My mamy x50 tej samej marki, tez niezły sprzęt. Przed świętami wysłaliśmy go do kalibracji, bo ma darmowe, a przyda się przed imprezami, sylwestrem itp przymrużenie oka
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum